lek. med. Anetta Pawluś

Internista, Reumatolog

Pani Doktor Anetta Pawluś, objęła mnie troskliwą opieką lekarską – postawiła mnie „na nogi”. Jest bardzo dobrym lekarzem, do pacjenta podchodzi całościowo, holistycznie! Ma ogromną wiedzę medyczną, jest przy tym niezwykle życzliwą osobą. Polecam!! Wdzięczna pacjentka, A. Zdanowicz

Wdzięczna pacjentka, A. Zdanowicz

Pani Doktor podchodzi rzeczowo do pacjenta. Nie jak "damski fryzjer w poniedziałek", ale może trochę sztywnie. Skupiając się na pacjencie, wyciaga od niego istotne informacje, przepytuje do bólu... Mnie osobiscie potrafiła pomóc dzięki czemu sprawność ruchowa po ataku "..RWY" powróciła. Będę wracać jak bedzie potrzeba

Super. Zostałem dokładnie zbadany, otrzymałem skierowanie na badania, Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi co mam dalej robić. Polecam

Bardzo jestem zadowolony z tej wizyty. Pani Doktor podchodzi kompleksowo do problemu pacjenta i jego chorób, udziela wyczerpujących informacji o chorobie, nie podejmuje decyzji pochopnie. Zapytała, czy wszystko rozumiem, czy wiem jak mam stosować leki. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwa, wysłuchała mnie, stara się rozwiązać problemy.

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwa, wysłuchała mnie, stara się rozwiązać problemy.

Bardzo dobry lekarz, dobry specjalista, serdeczna, potrafi zrozumieć pacjenta, wyleczyła mnie z mojej choroby.

Polecam tę Panią Doktor. Bardzo kompetentna osoba. Dobrze diagnozuje.

Polecam tę Panią Doktor. Bardzo kompetentna osoba. Dobrze diagnozuje.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Lecze sie u niej od kilku lat. Jeśli ma jakieś wątpliwości, to zawsze wyśle na dodatkowe badania. Miła, uprzejma i zawsze dobrze zdjagnozowała chorobe. Moja żona również leczy sie u tej samej lekarki.