dr Anetta Śmietana

Onkolog

Prowadziła mojego tatę, mieszkaliśmy 70km od Rzeszowa. Tata miał nowotwór prostaty z przerzutami na kości. Kilkukrotnie zdarzała się, że tata jechał a Pani doktor nie było (mimo zapisanej wizyty). Tata nie dość, że cierpiał drogę (przez problemy wynikające z zajęcia kości), to na miejscu okazywało się, że wracamy z powrotem, bo Pani doktor zapominała odwołać wizytę, tata zmarł ale przed śmiercią sporo się nacierpiał . Kobieta nie nadaje się na lekarza, podchodzi do pacjentów przedmiotowo, odradzam każdemu.

Pani doktor jest bardzo miła. Jestem pod wrażeniem jej cierpliwości. Ze spokojem odpowiada na wszystkie, nawet głupie pytania pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za profesjonalne podejście i okazaną mi pomoc. Z całego serca polecam panią doktor.

Pani Doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm, wiedza, wspaniałe podejście do pacjenta. Jako pacjentka czuję, że jestem w dobrych rękach. Dodam, że Pani Doktor wyleczyła w 100% bliską mi osobę, dlatego mam pełne zaufanie. Szczerze polecam Panią dr Śmietanę.

Szczerze polecam Panią dr Śmietanę.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor! Ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Bardzo dużo poświęconego choremu czasu. Pani Doktor odpowiedziala na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały. Dodała otuchy. Udzieliła wielu porad, proponując przy tym swoją pomoc w przyszlosci. Ciepła, empatyczna i profesjonalna. Oby wiecej Takich Lekarzy! Dziękuję

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor!
Udzieliła wielu porad, proponując przy tym swoją pomoc w przyszlosci.
Ciepła, empatyczna i profesjonalna. Oby wiecej Takich Lekarzy!
Dziękuję

Pani doktor, zmęczona ilością pacjentów, traktuje ich jak zło konieczne....Dosłownie..po jaką cholerę mi Pani głowę zawraca pierdołami ( guzek w piersi 3mm)....Widocznie dla Pani doktor nie będą to pierdoły,jak trzeba będzie robić mastektomię....A teraz to na kawę przyszłam, a nie do lekarza.... Jak się kobiety nie badają i przychodzą a późno-ŹLE.... Jak się badają i przychodzą z guzkiem 3 mm, to przychodzą z pierdołami..... ręce opadają!!!! Pani doktor- ludzie do onkologa nie przychodzą na plotki....tylko dlatego, że mają problem i zostali skierowani przez innego lekarza!!!! Warto o tym pamiętać

Posiada bardzo dużą wiedzę, potrafi wytłumaczyć pacjentowi stan w którym się znajduję, rzetelnie zajmuje się chorym, polecam