Z całego serca polecam Panią Doktor Anette Szylder , trafiłam pod opiekę Pani Doktor w 4 miesiącu ciąży po dużych problemach urologicznych które z resztą ciągły się podczas całej ciąży .Pani Doktor zajęła się bardzo troskliwie mną i synkiem .Bardzo cierpliwa, wnikliwa , delikatna przy badaniu , nie żałowała czasu poświęconego ,zawsze uśmiechnięta i pełna empatii i pozytywnej energii .Na każdej wizycie udzielała mi wszelkich informacji,dbała i pilnowała badań,na usg ze starannością oglądała mojego synka i moją chorą nerkę :) służyła pomocą i rada .Przez cała ciąże i pobyt w szpitalu mogłam liczyć na jej wsparcie i opiekę. Prawdziwy Lekarz z powołania a przede wszystkim wspaniały specjalista.

Polecam Panią doktor wszystkim mamusiom z całego serca😊 Pani Doktor jest specjalistą ciała i ducha przyszłej mamy. W razie jakichkolwiek wątpliwości poszerza diagnostykę badań w specjalistycznych ośrodkach będąc w stałym kontakcie z pacjentką. Zawsze uprzejma i otwarta. Budzi zaufanie nawet u sceptycznych tatusiów 😊 Kontakt telefoniczny z Panią Doktor jest niespotykany jak na dzisiejsze czasy - dzwoniąc do niej odbiera i zwraca się personalnie. Życzę Pani Doktor Szylder, żeby nigdy nie zmieniała swojego podejścia do pacjentek, bo to czyni ją naprawdę wyjątkową i wyróżniającą wśród grona obecnych lekarzy.

Witam, czy może ktoś napisać gdzie Pani Doktor przyjmuje prywatnie?? najlepiej jakis kontakt telefoniczny. Bardzo dziękuję

Pani doktor zatroszczyła sie o moją całą ciąźę bez zastrzeżeń, prowadziła ją od samego początku obiecała, że będzie przy cc i dotrzymała słowa. Troskliwa, kompetentna godna polecenia!!!

Bardzo sympatyczna i miła, Pani doktor z powołaniem. Prowadzi moja pierwszą ciąże, wiadomo że rodzi się wiele pytań bo jest to nowość dla kobiety, a Pani doktor cierpliwie na nie wszystkie odpowiada. Ja osobiście jestem b. zadowolona :)

Pani doktor prowadzi moją ciąże 7miesiąc, po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na twarzy,jest uprzejma,cierpliwa,ze starannością ogląda naszą córeczkę na usg ,a nam udziela obszernych informacji,nie żałuje czasu swoim pacjentkom,delikatnie wykonuje badanie gin. Więc drogie mamy ja ją polecam

godna polecenia Pani dr. Prowadziła moją zagrożoną ciążę bardzo profesjonalnie mimo tak niewielkiego stażu pracy, a wszelkie swoje przemyślenia konsultowała ze starszymi kolegami po fachu. Dzięki niej ciąża została donoszono a moja córeczka urodziła się zdrowa :) Bardzo dziękuję!

Pani doktor jest bardzo miła,prowadzi moją pierwszą ciążę, poświęca mi dużo czasu i uwagi. Starannie odpowiada na moje pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest super:)

Pierwszy raz spotkałam Panią Anettę podczas pobytu w szpitalu na Wyspiańskiego. Odbierała mój poród. Wykazała się kompetencją, pewnością siebie - co podczas tak ważnego wydarzenia zdecydowanie pomaga. Szczerze polecam i zamierzam w przyszłości kontynuować współpracę.

Zdecydowanie POLECAM! Wspaniała Pani doktor,kompetentna,cierpliwa,uprzejma. Będzie prowadzić moją ciąże (wcześniej chodziłam do Orzeł-nikomu nie polecam),świetnie wszystko wytłumaczyła,bez problemu zrobiła USG. Naprawdę rewelacja!

Zdecydowanie POLECAM!
Wspaniała Pani doktor,kompetentna,cierpliwa,uprzejma.
Naprawdę rewelacja!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy