Pierwszy raz spotkałam Panią Anettę podczas pobytu w szpitalu na Wyspiańskiego. Odbierała mój poród. Wykazała się kompetencją, pewnością siebie - co podczas tak ważnego wydarzenia zdecydowanie pomaga. Szczerze polecam i zamierzam w przyszłości kontynuować współpracę.

Zdecydowanie polecam, miła, uśmiechnięta, kompetentna, prowadzi moją ciąże od 10tc.

Zdecydowanie POLECAM! Wspaniała Pani doktor,kompetentna,cierpliwa,uprzejma. Będzie prowadzić moją ciąże (wcześniej chodziłam do Orzeł-nikomu nie polecam),świetnie wszystko wytłumaczyła,bez problemu zrobiła USG. Naprawdę rewelacja!

Zdecydowanie POLECAM!
Wspaniała Pani doktor,kompetentna,cierpliwa,uprzejma.
Naprawdę rewelacja!

Pani doktor prowadzi moją ciąże 7miesiąc, po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na twarzy,jest uprzejma,cierpliwa,ze starannością ogląda naszą córeczkę na usg ,a nam udziela obszernych informacji,nie żałuje czasu swoim pacjentkom,delikatnie wykonuje badanie gin. Więc drogie mamy ja ją polecam