dr n. med. Angelika Wawrzkiewicz-Witkowska

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Dr Wawrzkiewicz to osoba bardzo cierpliwa i potrafi wysłuchać u pacjenta.Do problemów zdrowotnych podchodzi bardzo kompleksowo, potrafi wytłumaczyć dokładnie , przystępnie i zwięźle. Cieszy mnie, że znalazłam się pod opieką Pani doktor.

Super lekarz chodzę do niej od 10lat, miałam 2 letnią przerwę chodziłam do innych lekarzy poroniłam 3 ciąże, wróciłam do niej i na 2 wizycie byłam już w ciąży za 2 tyg czekam rozwiązania. Lekarz anioł czyni cuda :)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. 1000% kompetencji!!!Powinnam napisać, że nie polecam żeby zmniejszyć kolejki do Pani Doktor ale to jedyny kompetentny w każdym calu lekarz jakiego znam. Wiedza wszechogromna i kultura osobista i sposób tłumacznia zrozumiały dla pacjentki.Diagnoza trafna i leczenie również chociaż stawiano mi wiele diagnoz odmiennych od tej właściwej.1000% zaufania do Pani Doktor. To się nazywa Leczyć po LUDZKU!!!

Nigdy nie spotkałam tak fachowego i uprzejmego lekarza jak Pani Witkowska z żadnej dziedziny medycyny

Na początku wzbudza zaufanie, jest rozgadana i pozornie miła, ale jeśli chodzi o leczenie czy w ogóle prowadzenie ciąży... NIE polecam! Podczas ciąży nie wykonała wszystkich badań, a gdy ciąża była zagrożona, to nawet wtedy się zbytnio nie zaangażowała, aż wylądowałam w szpitalu. Podczas infekcji zamiast zrobić konkretne badania ustalając dokładną przyczynę nawracających się stale infekcji, przepisywała tylko leki a problem wciąż powracał. Nie polecam więc nikomu takiego lekarza.

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁA I BARDZO LUDZKA LEKARKA. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.

Uwielbiam do tej Pani Doktor chodzić. Nie stresuję się, to jest dla mnie bardzo ważne!!!Chodziłam do wielu lekarzy i myślę,że mam spore porównanie. Pani Angelika jest najlepsza!!!

zdecydowanie polecam!ciąża była zagrożona a dziś maleństwo dzieki pani doktor ma 3 latka!gdyby nei ona...nie wiem jak by sie to skończyło.

Witam. Do Pani dr trudno się dostać, ale jak już się uda... 100% kompetencji, 100% wiedzy, 100% wszystkiego dobrego! JEst rzetelna, zaangażowana, przewidująca, z ogromną wiedzą i bagażem lekarskich doświadczeń.

Polecam wszystkim. Profesjonalna lekarka, zna się na rzeczy:)

Polecam wszystkim. Profesjonalna lekarka, zna się na rzeczy:)

Wciąż poszukujesz "Genetyk kliniczny Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie