Tychy Angiolog dr n. med. Jacek Kostecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Profesjonalista, a przede wszystkim człowiek, który przywrócił mi wiarę w lekarzy. Spokojny i opanowany, uprzejmy i miły. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Usuwa tylko to czego nie da się już ratować. Lekarz, któremu można zaufać, u którego bez obaw można podjąć leczenie. Pozdrawiam, i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Varixmed Specjaliści
Nowowiejskiego 20
41-808 Zabrze

Jestem po konsultacji u Pana doktora. Podejście super, pełen profesjonalizm. Na wejście od razu uśmiech na twarzy . Bardzo miła atmosfera. Mimo iż boję się igieł Pan doktor podszedł do mnie indywidualnie. Zabieg skleroterapii przebieg szybko, nawet nie wiem kiedy się skończył. Bardzo gorąco polecam Pana doktora. Na pewno polecę to koleżankom. WAM TEZ POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

klinika chirurgii naczyń i angiologii

20-089 Lublin

Wspaniały człowiek ,wybitny specjalista ,solidny fachowiec ,kompetentny i przystępny gorąco polecam Robert Radom
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Damian Ziaja

Katowice

Pan Ziaja jest jednym z lekarzy o którym marzy każdy pacjent, o dużych kompetencjach zawodowych. A przy tym uprzejmy, cierpliwy, z dużym poczuciem humoru. Potrafi wytłumaczyć objawy chorobowe jak i metody leczenia zrozumiale dla każdego laika, jakim jest pacjent. Leczę się u pana doktora od 6 lat. Mój mąż również był leczony przez pana doktora. Jesteśmy przekonani że uratował mu życie.
Opinia dodana przez: Maria

dr hab. n. med. Stanisław Zapalski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Za Bramką 4
Poznań

Jest okazja wyrazić swą wdzięczność Panu Profesorowi. Kilka lat temu uratował mi życie. Dzięki fachowo przeprowadzonej, długiej operacji skończyły się moje cierpienia i zabiegi co 3-4 lata. Jeśli ktoś przeżył niedrożność jelit, to wie co mam na myśli. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. Zawsze będę Pana ciepło wspominać.

dr hab. n. med. Maciej Zaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

panie profesorze;gratuluję miłości zawodu chirurga i nie tylko ; obyśmy mieli więcej takich lekarzy, wspaniałe ręce które robią udane operacje a kultura osobista tworzy wspaniały zespół współpracowników-lekarzy i pielęgniarski.dziękujemy;starzy schorowani pacjenci-których inni nie chcieli leczyć-bo się już nie oplaca- za póżno ,a pan przywraca do zdrowia.słyszałam i doświatczylam w euromedicu.maria emerytka-służba zdrowia

dr hab. n. med. Jan Skóra

Ostrowskiego 3
Wrocław

Lekarz niestety bez klasy, żenujący....zbadał mi żyły poprzez dotyk i tak też na tej podstawie podważył opinie innych lekarzy...oczywiście błędnie... (na wypisie ujął, że przeprowadził USG, nie tej kończyny, która badał......- za co oczywiście została mu naliczona wyższa stawka) Przeszedł bez pardonu na ''Ty'', a na koniec stwierdził, że mi ''chłopa czeba''. Nie omieszkałam wyrazić swojej dezaprobaty, choć z perspektywy czasu powinnam była trzepnąć mu w pysk. Zdecydowanie nie polecam: ...
Opinia dodana przez: kah

lekarz Paweł Maga

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8

Wspaniały lekarz i wybitny specjalista z powołaniem. Godny polecenia każdemu. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jolanta Neubauer-Geryk

Internista, Angiolog

Gdański Uniwersytet Medyczny

80-211 Gdańsk

kompetentna i bardzo mila ,poswieca czas prywatny i ja jako pacjent czuje ze mnie slucha i jest szczerze zainteresowana moimi problemami zdrowotnymi co wcale nie jest takie codzienne..

dr Zbigniew Klimczak

Internista, Angiolog

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

wizyta już od 120
Dobre podejście do pacjenta wnikliwy wywiad i badanie poświęca dużo czasu na rozmowę polecam zleca pozostałe badania i konsultacje aby być pewnym
Opinia dodana przez: Bogusia