2,7

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!! Postawiła mylną, wyssaną z palca diagnozę, nie mając żadnych podstaw do jej wystawienia. Przez tak zwaną panią endokrynolog trułam się silnymi sterydami i lekami na niedoczynność tarczycy. Inni lekarze przepraszali mnie w jej imieniu niedowierzając w to co usłyszeli i zobaczyli. Jeszcze nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza. Z wizyty skorzystałam w Redzie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!

Czysta szrlatanieria. Pani "doktor" ponad 5 lat leczyła mnie na niedoczynność tarczycy, która stwierdziła badając mnie ... palpacyjnie! Przez 5 lat brałam leki na niedoczynnośc, chorując faktycznie na PCO, które narobiły mi takiego bałaganu w gospodarce hormonalnej, że regulowanie mnie trwało 4 lata.Zdiagnozowała też u mnie ciążę w rzekomy 2 tyg. !, która ciążą nie była, ale czym była nigdy sie nie dowiedziałam. Została także uraczona uświadamianiem, iż prezerwatywy są szkodliwe a lepsze zabezpieczenia da mi metoda kalendarzykowa. Tak wiec zdecydowanie nie polecam tej pani.

Tak wiec zdecydowanie nie polecam tej pani.

SUPER PANI. Kompetentna i miła .delikatna

SUPER PANI. Kompetentna i miła .delikatna

Moim zdaniem Pani dr. jest godna polecenia. Nie wiem czego się panie czepiają. Musiałam czekać tylko 10 minut. Oprócz tego Pani dr. była bardzo uprzejma

Co prawda bylo to troche czasu temu i wizyta u pani doktor to byl moj pierwszy kontakt z ginekologiem ale wspominam ja do dzisiaj jako bardzo nieprzyjemne spotaknie. Na pewno nie jest to lekarz dla mlodych dziewczyn. Poza tym postawila mi mylna diagnoze.

podejście lekceważonce traktuję pacjetkę jak zło konieczne mało mówi o problemie ogólne wrażenie złe