dr n. med. Anissa Hamid-Sowińska

Badanie prenatalne? Dramat. Lekarka specjalnie trzęsła brzuchem żeby tylko zdjęcia udało się zrobić, za które dopłaca się 50 zł i co najważniejsze zero informacji że takowa dopłata będzie wymagana.

Trafiłam do dr Anissy po poronieniu, ze stanem przednowotworowym i z traumą po wizytach u kilku „świetnych” ginekologów. Poprowadziła wszystkie moje trzy kolejne ciąże i mam wrażenie, że z nią dałabym radę nawet czwarta. Dodam, że dojeżdżałam do niej 60km w jedna stronę na wizytę. Kompetentna, spokojna, konkretna, dokładna do tego ludzka i ma świetne podejście do pacjentek.

To nie jest lekarz godny polecenia. Za koszt wizyty 300 zł oczekiwałam więcej profesjonalizmu i czasu. Badanie prenatalne bardzo szybko zrobione. Nie polecam..

Wspaniała Pani dr. Byłam u niej na II oraz III badaniach prenatalnych w poprzedniej ciąży. Wszystko dokładnie wyjaśniła oraz sprawdzała praktycznie wszystko. Z całego serca polecam! Jestem w kolejnej ciąży i już mam umówione I badania prenatalne :)

To byla koszmarna wizyta. Wyszlam od Pani z płaczem, zalamana i zdruzgotana po badaniach prenatalanych.. Pomijajac fakt ze badanie bylo bardzo krotkie, pani Anissa po jednym parametrze stwierdzila ze dziecko ma na pewno!! zespol Downa i mam sobie zrobic badanie NIFTY za 2500 zl zeby tylko to potwierdzic. Nawet nic nie wyjasnila, kazala zrobic neszcze badanie Pappa i jak bedzie miala wyniki to bedziemy w kontakcie. Wyniki od niej otrzymalam, ale jak odpisalam Pani jak mam interpretowac wyniki to nic nie odpisala.. w sumie po dzis dzien nie otrzymalam odpowiedzi. A minal prawie rok. To nie jest lekarz.. nie potrafi rzetelnie przekazac informacji i wyjaśnić wynikow badan i mozliwosci jakie niosa rozne paramety wynikow. Na szczescke trafilam do kogos innego na badania prenatalne, ktore byly bardzo dokladne i trwaly 1,5 godziny a nie jak u Pani 10 min... Urodzilam zdrowa i piekna córke, a kazdemu kto nie chce denerwowac sie podczas ciazy odradzam wizyte u tej Pani...

Pani Doktor jest lekarzem godnym polecenia. Ogromną zaletą wizyt u dr Hamid jest fakt, iż atmosfera jest bardzo miła i swobodna, co sprawia, że pacjentka nie czuje się skrępowana i śmiało może zadawać pytania, na które Pani Doktor wyczerpująco odpowiada. Lekarz bardzo kompetentny, z właściwym podejściem do pacjenta. Polecam.

Lekarz bardzo kompetentny, z właściwym podejściem do pacjenta. Polecam.

Dzieki tej Pani przezylam najgorszy koszmar...wszystkie badania prenatalne robilam u pani doktor Hamid .najpierw wystraszyla mnie ze cos nie tak potem stwierdzila ze sie pomylila ze wszystko jest dobrze ryzyko niskie dziecko zdrowe (smsy mam)na kolejnym badaniu potwierdzala ze wszystko wspaniqle. 3 min po porodzie wiadomosc na sali corka z zespolem downa!odradzam i ostrzegam!!!!!wszystkie mamy

Polecam! Bardzo duża wiedza. Pełen profesjonalizm. Pani Ginekolog przemiła. Ze spokojem wszystko wytłumaczy, uspokoi. Nie odbębnia pacjentów. Luźne podejście powoduje, że człowiek się nie stresuje a wizyta to czysta przyjemność.

Super lekarz z podejściem do pacjeta.Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.Wszystkie potrzebne badania wykonywane są na czas jak pojawia się jakiś problem Pani doktor szybko go rozwiązuje. BARDZO POLECAM!!!!!

Pani Doktor jest uprzejma, delikatna i rzeczowa. Skutecznie "wyleczyła" mnie ze strachu przed lekarzami tej specjalizacji. Potrafi złapać kontakt z pacjentem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Szczerze polecam!!!Wg mnie jest to odpowiedni lekarz również na pierwszą wizytę.