dr n. med. Anissa Hamid-Sowińska

3,9
3,7
3,7
3,9

Polecam! Bardzo duża wiedza. Pełen profesjonalizm. Pani Ginekolog przemiła. Ze spokojem wszystko wytłumaczy, uspokoi. Nie odbębnia pacjentów. Luźne podejście powoduje, że człowiek się nie stresuje a wizyta to czysta przyjemność.

A ja nie rozumiem poniższych opinii. Trzy razy byłam na wizycie prywatnej u dr Anissy, badała mnie również podczas mojego pobytu w szpitalu. Zdecydowanie wzbudziła moje zaufanie i wydaje się być bardzo dobrym diagnostą. Nie mogę wypowiedzieć się na jej temat w zakresie rozwiązywania poważnych problemów zdrowotnych, bo takowe na szczęście mnie ominęły. Ale jeśli chodzi o diagnostykę prenatalną, to jestem bardzo usatysfakcjonowana. Pani dr bardzo wnikliwie podchodzi do tematu, świetnie tłumaczy wszelkie sprawy związane z parametrami dziecka i do tego jest bardzo sympatyczną osobą. Na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę ekscentryczna, ale taki po prostu ma temperament, że nie jest nadmiernie wylewna i nie rozsyła tysiąca uśmiechów na prawo i lewo. Jeżeli natomiast wda się z nią w rozmowę, łatwo można zauważyć, że ma bardzo pozytywne poczucie humoru i nastawienie do pacjenta.

Super lekarz z podejściem do pacjeta.Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.Wszystkie potrzebne badania wykonywane są na czas jak pojawia się jakiś problem Pani doktor szybko go rozwiązuje. BARDZO POLECAM!!!!!

Pani Doktor jest uprzejma, delikatna i rzeczowa. Skutecznie "wyleczyła" mnie ze strachu przed lekarzami tej specjalizacji. Potrafi złapać kontakt z pacjentem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Szczerze polecam!!!Wg mnie jest to odpowiedni lekarz również na pierwszą wizytę.

Dzieki tej Pani przezylam najgorszy koszmar...wszystkie badania prenatalne robilam u pani doktor Hamid .najpierw wystraszyla mnie ze cos nie tak potem stwierdzila ze sie pomylila ze wszystko jest dobrze ryzyko niskie dziecko zdrowe (smsy mam)na kolejnym badaniu potwierdzala ze wszystko wspaniqle. 3 min po porodzie wiadomosc na sali corka z zespolem downa!odradzam i ostrzegam!!!!!wszystkie mamy

miałam tylko jedno spotkanie z Panią Doktor -była to rutynowa kontrola. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Uprzejmie, na luzie. Wszystko było ok.

Trafiłam na panią doktor w szpitalu przy Jarachowskiego, zakładała mi tzw balonik, czym bylam smiertelnie przerazona, ale zarciki i podspiewywanie pani doktor skutecznie moje przerazenie ostudzily, i co najwazniejsze, nie bolalo :)

Po latach "leczenia przyszcza pudrem" trafiłam do dr Hamid-Sowińskiej. Zaleciła konkretne badania. Zapisała kurację, która okazała się skuteczna. W konkretnej rozmowie jasno wytłumaczyła na czym polega problem i jak go zwalczyć. Rok temu pozbyłam się kopotu z którym borykałam się przez kilkanascie miesięcy. Bardzo konkretny lekarz, profesjonalnie podchodzacy do pacjentki, faktycznie nie rozdaje uśmiechów na prawo i lewo, ale czuć od niej czystą ludzką życzliwość. Ja odzyskałam poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, ze ktoś mnie wyleczył a nie zalecza. Dziekuję!

Po latach "leczenia przyszcza pudrem" trafiłam do dr Hamid-Sowińskiej.

Na panią doktor trafiłam w szpitalu w czasie ciąży - miałam z nią kontakt 3 razy. Uważam, że jest przemiłą osobą. Faktycznie czasami robi wrażenie twardej i nieprzyjemnej, ale wystarczy jeden uśmiech lub komentarz, by się przekonać, że to tylko "pierwsze wrażenie". USG wykonane profesjonalnie, dokładnie omówione. Zalecenia dotyczące postępowania w przypadku cukrzycy ciążowej - wytłumaczone cierpliwie i dokładnie. Na obchodzie każdej pacjentce poświęcała dużo czasu, nie spieszyła się. Nie widzę podstaw do wystawiania pani doktor złej oceny.

USG wykonane profesjonalnie, dokładnie omówione.
Na obchodzie każdej pacjentce poświęcała dużo czasu, nie spieszyła się.
Nie widzę podstaw do wystawiania pani doktor złej oceny.

godna polecenia poprostu. spotkałam ja w szpitalu. dobrze ze ma dystans do ludzi przynajmniej jej na głowe nie wchodza.