lekarz Anita Bejga

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,5

Lekarz z powołania, z czystym sercem polecamy Panią doktor jesteśmy wdzięczni za to jak pomogła naszej córeczce. Uprzejma, miła, bardzo pomocna, cieszymy się, że nasza córeczka trafiła w ręce Pani doktor. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za wyleczenie naszej córeczki! Fach w ręku, BRAWO

Moim zdaniem ta kobieta nie powinna kierować oddziałem neonatologii w Nowej Soli. Słabe podejście do pacjenta, brak ciepła i zrozumienia oraz powołania. Wszystko jest dobrze jeśli dziecko urodzi się zdrowe, natomiast jeśli jest problem to zaczynają się schody... niestety drugi stopień referencji ma się nijak do rzeczywistość. Przykre ale prawdziwe!