lekarz Anita Bejga

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo fajna Pani doktor, jeżdżę do Pani doktor z synkiem zawsze znajdzie dla nas czas, jest przemiła i kompetentna doradzi wytłumaczy jak dawkować leki. Szkoda że więcej nie ma takich lekarzy.

Właściwa osoba, na właściwym miejscu. W przykrej sytuacji potrafiła z szacunkiem i empatią podejść do całej rodziny, nawet w takich czasach, na szczęście synek już zdrowy i to dzięki Pani Doktor

Lekarz z powołania, z czystym sercem polecamy Panią doktor jesteśmy wdzięczni za to jak pomogła naszej córeczce. Uprzejma, miła, bardzo pomocna, cieszymy się, że nasza córeczka trafiła w ręce Pani doktor. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za wyleczenie naszej córeczki! Fach w ręku, BRAWO

Moim zdaniem ta kobieta nie powinna kierować oddziałem neonatologii w Nowej Soli. Słabe podejście do pacjenta, brak ciepła i zrozumienia oraz powołania. Wszystko jest dobrze jeśli dziecko urodzi się zdrowe, natomiast jeśli jest problem to zaczynają się schody... niestety drugi stopień referencji ma się nijak do rzeczywistość. Przykre ale prawdziwe!