lekarz Anita Borkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zdecydowanie nie polecam. Pani „doktor” hurtowo wysyła na testy przy zwykłym kaszlu ,a przecież ludzie też mają swoje życie i raczej nie chcą poświęcić go na testowaniu się. Przed wizytą myślałam że pani „doktor” będzie miła i kompetentna , jednak po wyjściu z gabinetu miałam zupełnie inne zdanie ; okropne nie uprzejme podejście do dzieci i brak indywidualności do ludzi i problemu. Omijajcie ją szerokim łukiem. Nie polecam.

Lekarka przyjmuje w Przychodni „BHMed” W Świdnicy, ale swoja pracę traktuje jak w fabryce na taśmie. Odbębni teleporadę i ma z głowy, i do tego wystawia blednę dianognę ale nie poczuwa się w ogóle do odpowiedzialności. Od marca lekarka nie przyjmuje tylko wykonuje telefony z teleporadą. Lekarka zdecydowanie nie jest z powołania. Córeczka 3 lata, została zarejestrowana na wizytę dzie ń 21.09.2020 godz. 17, gdy pojawiłyśmy się w przychodni pani doktor oznajmiła ze ona tylko wykonuje konsultacje telefoniczne. Dodam że pojawiłam się w celu zdiagnozowania czy córka na stópkach ma odciski albo kurzajki. Lekarka mając przed sobą dziecko kazała mi wysłać zdjęcie zamiast osobiście sprawdzić, skoro już przyszłyśmy do przechodni. poza tym lekarka kłamie prosto w oczy bo poinformowała mnie, nie pytając o moje dane, że dzwoniła do mnie i nagrał informację że ona wykonuje tylko konsultacje telefoniczne. Tyle ze nie posiadam poczty głosowej a poza tym nawet nie wiedziała z kim ma do czynienia.