lekarz Anita Gawlińska

W moim odczuciu Pani doktor Gawlińska to osoba, która wykonuje swój zawód z ogromną pasją i poświęceniem. Jej indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że odnosi się wrażenie, że w danym momencie nikt nie jest ważniejszy, tylko pacjent. Z pewnością to lekarz godny polecenia, który dysponuje ogromną wiedzą i kompetencją. Z wielką wdzięcznością dziękuję za wszystkie dotychczasowe wizyty. Życząc tym samym wszystkiego najlepszego w dalszej drodze kariery zawodowej. :):):)

Polecam serdecznie! Od kilku lat jestem pacjentką dr Gawlińskiej, w chwili obecnej prowadzi moją ciążę. Podejście pani dr i sposób w jaki opowiada o różnych kwestiach sprawia, że czuję się, że jestem w dobrych rękach :) Pani dr jest kompetentna, miła i delikatna podczas badań.

Zgadzam się ze wszystkimi pozostałymi opiniami Pani doktor wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, polecam z całego serducha! :)

Świetny lekarz specjalista, do spraw podchodzi bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i uprzejma. Polecam!

Doktor zawsze miła i uśmiechnięta, stara się odpowiedzieć na każde zadane pytanie, podczas wizyty nie milczy tylko mówi wszystko co dzieje się z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz " Elbląg"?

Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy
Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
UNI-MED