dr n. med. Anita Geppert

Neurolog

2,5
2,1

30.10.2023bylam u p. doktor z bólem całego kręgosłupa. Jestem zachwycona przebiegiem wizyty, fachowym podejściem, cierpliwością i bardzo miłą atmosferą jaką zapewnia Pani doktor. Wrócę na pewno. Pozdrawiam Elżbieta

Po pierwszej wizycie jestem pozytywnie zaskoczony. Myślę, że opinie na forum bywają krzywdzące. Pani doktor jest kompetentna, dociekliwa, uprzejma, sporo czasu poświęciła na rozpoznanie moich dolegliwości. Polecam.

Po pierwszej wizycie jestem pozytywnie zaskoczony. Myślę, że opinie na forum
Polecam.

Pani Doktor wykazała się na wizycie brakiem empatii i nieprofesjonalizmem. Zlekceważyła informacje ze skierowania, rezonans miał być na CITO, ale stwierdziła że nie ma podstaw i wypisała skierowanie w trybie zwykłym. Rezonansu kontrolnego nie zleciła, ponieważ twierdzi, że powinni tym zająć się lekarze ze szpitala i mam do nich wrócić. Teraz muszę ubiegać się o kolejne skierowanie do Poradni i czekać dłużej na rezonans, który miał być koniecznie wykonany do końca. roku. Dodatkowo informowanie pacjenta o poważnej chorobie, bez podstaw, ponieważ nie postawiono diagnozy jest niedorzeczne. Bardzo nie polecam!

Była u pani doktor, ponieważ mam straszne bóle głowy, mdłości, zawroty, omdlenia itp. Wyniki badań, które zabrałam ze sobą ani trochę nie interesowały panią doktor. Usłyszałam że nie dostanę skierowania na rezonans, ponieważ nie ma na to podstaw i mam się lepiej udać do psychiatry... Brak słów! Zrobiłam rezonans prywatnie i okazało się że mam guza i tętniaka. Już niedługo będę miała operację. Dodam jeszcze że "Pani doktor" jest bardzo nie miła już na wejściu było czuć gęstą atmosferę w pwietrzu.

Brak słów!

Nie polecam. Poszlam do neurologa z rwą kulszową a dostałam tabletki na ból głowy. Co prawda dostałam skierowanie na rezonans a do tego bardzo upokarzający komentarz, że mam dzwonić do placówek gdzie robią rezonanse i powiedzieć jakie mam gabaryty bo jestem TAKA gruba że nie wszystkie maszyny to obejmą. Pomijam fakt że w najszerszym miejscu mam 126 cm.. lekarz nieuprzejmy i chyba zatrzymała się w średniowieczu. Nie polecam, szkoda czasu.

Szkoda czasu- pani doktor nie raczyła spojrzeć na wyniki badań, zleconych przez internistę, ponarzekała na lekarzy innych specjalności na całym świecie, wyrażała się wyjątkowo nieprecyzyjnie (zalecenia napisane są tak, że mam wątpliwości co do dawkowania zapisanych przez nią leków) i sprawiała wrażenie obrażonej pytaniami pacjenta-lekarka ewidentnie z czasów słusznie minionych, kiedy pacjent nie miał się odzywać. Była zniesmaczona, że nie wiem, że nowy lek od niej ma tę samą substancję czynną, co stary, ale pod inną nazwą handlową i w innej dawce... Nie zleciła żadnych dalszych badań, w zasadzie nadal ...

Nie zleciła żadnych dalszych badań, w zasadzie nadal nie wiem, co mi jest. Szkoda straconego czasu, lepiej wybrać się do neurologa z bardziej aktualną wiedzą, nie traktującego pacjenta jak zło konieczne.

Pani Doktor to typowa pomyłka zawodowa, nie dość, że autorytarna i nieuprzejma, to jeszcze kompletnie nie posiada dzisiejszej wiedzy ani zmysłu diagnostycznego. Przepisuje z marszu mocne leki na migrenę, bez wywiadu i bez zainteresowania przyczynami. Na moje relacje z innych wizyt i stwierdzenia innych specjalistów, że bóle i zawroty głowy mogą mieć przyczyny w wadach kręgosłupa (gdy boli mnie głowa, mam też wtedy ból z prawej strony szyi i pleców) odpowiada, że jej to nie interesuje, bo kręgosłup nie ma nic do bólów głowy i że to oddzielne kwestie. Ręce mi opadły, dodatkowo umawia się ze mną na wizytę kontrolną po rehabilitacji za ponad miesiąc dając skierowanie na rehabilitację, na którą się czeka pół roku - kompletne oderwanie od rzeczywostości. Na każde moje pytanie zamykała mi usta stwierdzeniem, że to ona tutaj robi wywiad, nie dało się nic wtrącić. Nie polecam

Moja córka była dzisiaj u pani doktor na wizycie. Bóle głowy, zawroty. W rodzinie stwierdzone już trzy tętniaki,wykryte przez zupełny przypadek u trzech różnych członków rodziny. Pani doktor odmówiła skierowania na rezonans lub tomograf angio głowy w celu wykluczenia tętniaka, które występują również genetycznie. Powiedziała że córka ma wrócić z potwierdzeniem badań w/w członków rodziny. Stwierdziła również że do 30 roku życia jest małe ryzyko. Nie rozumiem tego. Czy to normalne? Czy profilaktyka jest czymś złym? Czy pani doktor weźmie odpowiedzialność za swoje podejście do pacjenta? Odradzam kontakt, szkoda czasu. W życiu nie spotkałam się z takim zachowaniem lekarza, który nie ma za grosz empatii. A najgorsze jest to, że wyłuczyła się za państwowe pieniądze, NFZ płaci z naszych pieniędzy wypłatę a nie potrafi służyć ludziom.

Pani doktor zdiagnozowała moją podczas pierwszej wizyty. Natychmiast wpisała skierowanie do szpitala. Tego samego dnia mama znalazła się w szpitalu. Po tygodniu wyszła z widząc, mówiąc itd. Diagnoza to miastenia. Ktoś wie co to za choroba? Mama już w domu zadowolona. Dzis byliśmy na wizycie kontrolnej. Wszystko szybko, na nfz i skutecznie. Bardzo Pani Doktor dziękujemy.

Byliśmy umówiony ale Pani doktor zaczęła dzwonić i potrzebować żeby przyjechaliśmy wcześnie bo ona ma dużo spraw do załatwienia i nie chce na nas czekać. Powiedziałam że bolą mnie plecy, dostałam od pani zalecenia na vitaminy. Mam wrażenie że Pani przejmuje pacjentów tylko żeby brać pieniądze. Moim zdaniem taka konsultacja nie kosztuje 150 zł. Czas do wyrzucenia.

Powiedziałam że bolą mnie plecy, dostałam od pani zalecenia na vitaminy.
Mam wrażenie że Pani przejmuje pacjentów tylko żeby brać pieniądze.
Moim zdaniem taka konsultacja nie kosztuje 150 zł. Czas do wyrzucenia.