Anita Glińska

Psychiatra

nic dodać nic ująć, Pani doktor Anita Glińska dobrała mi leki które biorę już od 5 lat i dopiero od tego czasu zaczęło się moje normalne życie... życzliwość i profesjonalizm, także innych członków 'załogi' poradni na najwyższym poziomie. warto.

Dziękuję Pani doktor za wyleczenie mnie. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor Anita jest miła, uprzejma i rzetelna. Polecam :)

Pani Doktor to osoba bardzo wrażliwa na krzywdę innych, kompetentna i serdeczna. Bardzo pomogła mi, gdy nie umiałam znaleźć wyjścia. Jest wspaniałym lekarzem i niezwykłym człowiekiem. Zawsze gotowa pomóc swoim pacjentom. Serdecznie polecam - znam wielu zadowolonych pacjentów, którym pomogła. P.S. Zastanawiam się skąd w przedmówcy tyle jadu - jeśli nie ten lekarz to inni czekają - a pomoc przyda się na pewno...

"Glińska była kiedyś dobrym lekarzem,umiała,chciała i miała czas by wysłuchać pacjenta.Teraz to poprostu masakra!,nie ma czasu,nie słucha,tylko udaje,że słucha,zajmując się innymi sprawami,a zamiast leczyć eksperymentuje na pacjentach,przepisując leki,które tylkoszkodzą! A jeżeli chodzi o rejestrację,to liczą się tylko pieniądze,a nie zdrowie pacjenta i jego dobro!" Święta szczera prawda. Przysięga Hipokratesa: "Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy. Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał" Pani "doktor" złamała przysięgę i jej praktyka powinna natychmiast ...

Święta szczera prawda.

Pani "doktor" złamała przysięgę i jej praktyka powinna natychmiast zostać zakazana dla dobra pacjęntów!!!
Na usta cisną się tylko najgorsze epitety dla tej bezdusznej k....

LUDZIE UWAZAJCIE I TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEGO PSEUDO LEKARZA!!! TA G......A TRÓJE PACJENTÓW!!! WIEM TO Z WŁASNEGO PRZYPADKU I POCZĄTKOWEGO ZAUFANIA DO TEJ OSOBY.

JEJ PRAKTYKA LEKARSKA POWINNA ZOSTAĆ NATYCHMIAST ZAKAZANA!!!

Lekarz godny zaufania. Polecam potrzebujacym pomocy

Lekarz godny zaufania. Polecam potrzebujacym pomocy

Jako były pacjent pani Dr Anity Glińskiej polecam tą panią Dr z pełną stanowczością - jest lekarzem z powołania

Jestem tak bardzo wdzieczna Dr. Anicie Glinskiej za pomoc w powrocie do normalnego zycia. ze brakuje mi slow aby to wyrazic slowami. Leczylam sie 5 lat i jedynie moja kochana Pani Doktor pomogla mi sie z tego wygrzebac w bardzo krotkim czasie . Teraz ciesze sie zyciem. Dziekuje. Wdzieczna pacjentka

pani dr Anita,jest lekarzem bardzo uprzejmym,milym,empatycznym, pani dr to lekarz z powolania

Zapraszamy na Nową Stronę Poradni: www.poradnia-sroda.pl

Zapraszamy na Nową Stronę Poradni:

www.poradnia-sroda.pl

Pani bardzo miła ale w trakcie wizyty odebrała 3 telefony i sobie pogadała. Nie podobało mi się to. Często też nagle i niespodziewanie odwołuje wizyty. Generalnie nie polecam. Widzę, że sporo jest dobrych opinii... Może tylko mi się tak kiepsko trafiło z tą panią. Więcej do niej nie pójdę. Będę szukała kogoś innego.