Anita Golec

Położna

Pani Anita jest wspaniałą położną,chodziłam do niej 7lat temu na szkołę rodzenia,kompetentna,świetnie prowadziła zajęcia,gdy zaszłam w kolejną ciążę (po 7 latach) zawsze można było do niej zadzwonić,chętnie służyła radą. Polecam

Super Położna Środowiskowa! miła, uprzejma, dzięki niej pierwsze dni z dzieciątkiem w domu stają się łatwiejsze, można na Nią liczyć o każdej porze dnie i nocy. z swym doświadczeniem i radami pomaga wyjść z nie jednej opresji. dziękujemy :)

Nie tylko kompetentny fachowiec, ale również wspaniały człowiek. Pani Anita nigdy nie pozostawia nikogo bez odpowiedzi na zadane pytanie, a w razie potrzeby można do niej dzwonić nawet o 12 w nocy. Nawet w takich sytuacjach jest szeroko uśmiechnieta.

Pani Anita jest po prostu SUPER!!!Szkoła rodzenia prowadzona przez Panią Anitę jest rewelacyjna a zajęcia bardzo ciekawe a także poświęcenie i zaangażowanie z jakim pracuje w szpitalu jest godne naśladowania i żeby każdy szpital miał taką Panią Anitę było by naprawdę dobrze.Pełen podziw dla Pani Anity za wiedzę i doświadczenie.

Pani Anita to anioł:) Takich położnych potrzeba więcej!!! Uważam że strzelecka porodówka ma super położne!!! Podkreślam porodówka bo reszta powinna brać z nich przykład super miłe, uprzejme po prostu naj naj! Chylę głowę i podziwiam za ich pracę:)

A ja serdecznie polecam. Co prawda niestety P. Anitki nie było podczas mojego porodu, ale chodziłam na Sz.R. którą właśnie P.Anita prowadziła i było super! Wszystkim polecam. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Wspaniała położna ,bardzo życiowe podejscie!! polecam wszystkim!!

Wspaniała położna ,bardzo życiowe podejscie!! polecam wszystkim!!

Pani Anita to rewelacyjna położna-była przy pierwszej fazie mojego porodu-gdyby nie jej pomoc to w "TYM" dniu nie urodziłabym mojego synka.Jutro mija rok-pozdrawiam Pani Anitko.

Polecam zdecydowanie, rzeczowa, konkretna położna z dużym zasobem wiedzy i praktyką oraz bardzo dobrym podejściem tak do mamusi jak i dzidziusia :))

Ta położna ma olbrzymią wiedzę i może doświadczenie, ale czy właściwe podejście do pacjenta? Leżałam na położniczym i czekałam na miejsce na ginekologii. Mojego pobytu na położniczym nie wspominam dobrze. Traktowanie z góry, jak małego dziecka, ton głosu, jakim się do mnie odnosiła są nie do przyjęcia. Nie czułam się komfortowo i bezpiecznie.

Wciąż poszukujesz "Położna Strzelce Opolskie"?

szpital oddział położniczy, szkoła rodzenia

Maria Malkusz

Położna