Anita Golec

Położna

Polecam zdecydowanie, rzeczowa, konkretna położna z dużym zasobem wiedzy i praktyką oraz bardzo dobrym podejściem tak do mamusi jak i dzidziusia :))

Pani Anita to rewelacyjna położna-była przy pierwszej fazie mojego porodu-gdyby nie jej pomoc to w "TYM" dniu nie urodziłabym mojego synka.Jutro mija rok-pozdrawiam Pani Anitko.

Pani Anita to anioł:) Takich położnych potrzeba więcej!!! Uważam że strzelecka porodówka ma super położne!!! Podkreślam porodówka bo reszta powinna brać z nich przykład super miłe, uprzejme po prostu naj naj! Chylę głowę i podziwiam za ich pracę:)