lekarz Anita Karska - Jezierska

Lekarz rodzinny

Polecam bardzo dobry lekarz !!! Profesjonalne podejście do pacjenta,duże zaangażowanie w ustaleniu przyczyny dolegliwości. Prawidłowy dobór leków.

Polecam bardzo dobry lekarz !!!
Prawidłowy dobór leków.

Brak profesjonalizmu. Zorientowana na administracyjne przepisy, ślepa na potrzeby pacjenta. Niezdolna do podjęcia adekwatnej decyzji. Bałbym się jej powierzyć swoje zdrowie.

Polecam!!! bylem pierwszy raz zrobila p.Anita,dobre wrażenie i zainteresowanie pacjetem ale tylko chwilowo jest w Złotnikach Kuj. :( pozdrawiam

Najlepsza jaką znam. Rewelacyjna,profesjonalna. Zawsze trafne diagnozy. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Szkoda tylko że w Bydgoszczy juz nie przyjmuje.