dr n. med. Anita Lyssek-Boroń

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC PO ODWARSTWIENIU I PRZEDARCIU SIATKÓWKI ORAZ PRZEDARCIU PLAMKI ŻÓŁTEJ. DZIĘKI PANI DOCENT WIDZĘ I SAMODZIELNIE MOGĘ PROWADZIĆ AUTKO... BARDZO,BARDZO POLECAM!!!

DZIĘKI PANI DOCENT WIDZĘ I SAMODZIELNIE MOGĘ PROWADZIĆ AUTKO...
BARDZO,BARDZO POLECAM!!!

Kompetentna, sympatyczna Pani Doktor, fachowiec w swojej dziedzinie, ma złote ręce. Pani Doktor uratowała moje oko. Polecam gorąco.

Pani Doktor uratowała moje oko. Polecam gorąco.

Wspaniały,sympatyczny człowiek,oraz doskonały fachowiec.Polecam.Uratowała mi wzrok,a tym samym życie.

Bardzo dobra Pani doktor. Fachowiec w każdym calu, a co więcej pod plaszczykiem zimnej fachowości kryje się absolutnie sympatyczna kobieta. Dokładnie i wyczerpująco opisała leczenie urazu jakiego doznałam. Leczenie u Pani to sama przyjemność. Dziękuję za uratowanie wzroku!

Leczenie u Pani to sama przyjemność. Dziękuję za uratowanie wzroku!

budzi zaufanie,, uratowała mi oko.Miałam rozwarstwioną siatkówkę, stan był bardzo poważny.

Rewelacyjna lekarka, ma złote ręce, dzięki niej WIDZĘ nadal ! Poza tym przesympatyczna, miła, cierpliwa kobieta. Brak mi słów do opisania Jej. Polecam !!!

dOSKONALA LEKARKA,SWIETNY FACHOWIEC ,kompetentna,zyczliwa pacjentowi,ogromna wiedza-pelen szcunek-jestem od 2lat pacjentka Pani Doktor i jestem pelna uznania dla JEj wiedzy!

Polecam szczerze. Pani dr bardzo miła,uśmiechnięta, cierpliwa, kompetenta, posiada ogromna wiedzę i potrafi sie nią dzielić odpowiadając na wszystkie pytania. Na wizytach nie czuję stresu z powodu, że rozmawiam z Panią Doktor. Bardzo rzadko można spotkać takiego LEKARZA.

Bardzo kompetentna,posiadająca ogromne umiejętności operatora-okulisty!Dużą wiedzę.Pani Doktor naprawia oczy po partaczach a przecież nie musiałaby tego robić.Gorąco polecam tę świetną lekarkę!