lek. dent. Anita Nawrocka

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Jestem wybitnie stroniącym i bojącym się pacjentem, ale dzięki Pani Anicie wyleczyłam wszystkie zęby. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, serdeczność i zrozumienie. Polecam całym sercem.

Kochana pani Anitka! przy niej zadej ból nie jest straszny! Polecam z czystym sumieniem! POzdrawiam :))

Jest profesjonalnie w całym zakresie. W końcu wytłumaczono mi problem jaki miałem w buzi. Gabinet jest ok - widać tam dużo serca i zaangażowania. Polecam

Pani Doktor, bardzo dziękuję za pomoc. Wszystkim szczerze życzę takiego fachowca jakim jest Doktor Anita Nawrocka.

Pani Nawrocka to niesamowita osoba,miła,doświadczona,potrafi bez znieczulenia zrobić tak,aby nie bolało,mam teraz zadbane zęby i żałuje,że nie od zawsze do niej chodziłam.Polecam całym sercem,nikt nie będzie żałował.

Jestem wniebowzięta. Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnych zębów i tak ładnego uśmiechu. Szczerze polecam.

Polecam Panią doktor Nawrocką..profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę, zaangażowana, dokładna, a przy tym wszystkim bardzo sympatyczna osoba. Wizyta w takich warunkach to sama przyjemność.

Jestem bardzo zadowolona, mam teraz wspaniały, zdrowy uśmiech i to wszystko dzięki Pani doktor. Polecam wszystkim którym zależy na profesjonalnej miłej obsłudze.

U pani doktor zaczęłam leczyć się ja - teraz leczy się cała moja rodzina i będę ją polecała wszystkim moim znajomym. To wspaniały lekarz - niezwykle dokładna i staranna, pracuje na bardzo dobrym, nowoczesnym sprzęcie i co ważne - ma niezwykłe podejście do dzieci.

Jak stomatolog to tylko PANI DOKTOR NAWROCKA, TO CZŁOWIEK ANIOŁ O WIELKIM SERCU I OGROMNĄ WIEDZĄ MEDYCZNĄ , POLECAM LECZYMY SIĘ CAŁĄ RODZINĄ U PANI DOKTOR WDZIĘCZNA PACJENTKA

Jak stomatolog to tylko PANI DOKTOR NAWROCKA,
TO CZŁOWIEK ANIOŁ O WIELKIM SERCU I OGROMNĄ WIEDZĄ MEDYCZNĄ ,