lekarz Anita Nogalska

Lekarz rodzinny

3,7

Pani Doktor naprawdę zna się na swojej pracy. Uprzejma,wyrozumiała, pomogła mi wyleczyć długoletni,przewlekły problem zdrowotny,bo w przeciwieństwie od innych lekarzy nie zbagatelizowała problemu i nie 'zbyła mnie'. Trafnie dokonuje diagnoz,nie przepisuje zbędnych leków. A długość oczekiwania na wizytę w pełni potwierdza,że dr Nogalska jest naprawdę dobra.

No cóż albo jest się dobrym lekarzem i poświęca się w pełni pacjentowi lub też jest się menadżerem i poświęca się czas prowadzeniu biznesu

Doskonaly lekarz majacy swietny kontakt z pacjetem !Jest swietnym lekarzem rodzinnym a takze doskonalym pediatra !Ciesze sie ze mam takiego lekarza rodzinnego tylko oby mniejsze byly kolejki! POLECAM!!!!!!!!!!Maria