dr n. med. Anita Piotrowska-Dutchman

Chirurg ogólny, Laryngolog, Foniatra, Audiolog

3,5

Byłam na wizycie Pani Doktor, chodziło mi o jeszcze jedną opinie w sprawie mojego problemu z uszami. Pai doktor ma świetne podejście - przede wszystkim widać że słucha, bardzo rzeczowe i pomimo posiadanych już moich wcześniejszych dokumentów, tu dodam, że jest ich dość sporo, przyjrzaa się sprawie jeszcze raz bardzo dokładnie. Potwierdzia ustalenia poprzedniego lekarza i dołożya kilka swoich sugestii.Polecam przesympatyczna ,miła Pani Doktor.

Wspaniała kompetentna lekarka.Niestety nie mogę kontynuować leczenia u Pani Doktor z czego czuje niezadowolenie.Wyjechała z Kraju "oddając "nas pacjentów jak paczkę w inne ręce!!!