Anita Świątek

Położna

Podejście Pani Anity bardzo profesjonalne. Poród mimo, że bolesny w końcowej fazie to dzięki wsparciu Pani Anity przebiegł „lżej”. Przez cały czas porodu duża troska i opieka nad rodzącą❤️

Była przy końcowej fazie porodu żony, gdyż przyjmowała go młoda położna. Nie było jakichś komplikacji, więc opinia krótka. Zarówno żona jak i ja - oceniamy jej kompetencje i podejście na maksa. Kiedy trzeba zdecydowana, kiedy trzeba delikatna i uspokajająca. Cały czas dyskretnie przekazywała uwago młodej położnej.

Bardzo dobra położna, doświadczona, poświęcona dla pracy, pracuje z pasją!!! Uprzejma, komunikatywna, podczas porodu czułam się bezpiecznie :-)

Jestem jak najbardziej na tak. Miałam bardzo ciężki i bolesny poród, ale pani Anitka sprawiła, że oboje z synkiem daliśmy radę. Bardzo polecam. :)

wspaniala polozna...gdyby nie ona nie wiem czy moj synek bylby zywy, zdrowy.calym sercem stara sie aby porod powiodl sie dobrze...fachowo,profesjionalnie obejmuje opieka pacjentki i noworodki.moj porod nie byl latwy...udalo sie glownie dzieki Niej.potrafila pomoc trzem kobietom...poniewaz wszystkie rodzilysmy na raz...wspomagala caly czas inne polozne.wspanialy czlowiek.oddana pracy i szpitalowi.

Również chodziłam do szkoły rodzenia. Jaka jest moja opinia? Szkoła rodzenia super sprawa.bardzo dużo informacji na temat pielegnacji noworodka, na temat karmienia , na temat przebiegu porodu. Same superlatywy jeśli chodzi o teorię . Niestety praktyka zupełnie inna nijak sie ma do przekazywanych informacji na temat porodu - jego 1 fazy. Przyjęłam pozycję najbardziej dogodna dla mnie. Pani Świątek - "Rozsiadłaś się jak w barze". Użycie fotela porodowego przeze mnie . Pani Świątek-"Ale nie można tak długo siedzieć na krześle porodowym" Ludzie powiedzcie mi o co chodzi bo ja do ...

Ludzie powiedzcie mi o co chodzi bo ja do tej pory otrząsnąć się nie mogę? PO CO TA PUSTA TEORIA w szkole rodzenia ?????? Ostatecznie ... zrobiła swoje. Niestety jestem bardzo zawiedziona "GORĄ" od której jako rodzące jesteśmy zależne. Następnym razem kiedybede rodział już wiem co zrobię, żeby nie męczyć dziecka i siebie. Polecam dwóch ginekologów. Panią Bartoś z racji jej ogromnych kompetencji i barrrrdzo miłego , spokojnego podejścia do pacjentek oraz równocześnie dr Gostomczyka - bezz niego ani rusz (wiecie o co chodzi)- nikt nie podejmie decyzji. NA marginesie bardzo dobre wrazenie sprawił także na mnie dr Pozorski i dr Mazik. Ale Ci Panowie są jeszcze za "malutcy". Pani Anito skąd u Pani się bierze tyle hipokryzji ??? Kiedy w końcu bedzie prywatyzacja szpitali ? wtedy rację bytu bedą na pewno miały Prawa Pacjenta. Dziś to głownie hasła!!!! "wymazane" na scianach oddziału. Na szczęście nad nami czuwał Bóg i dzidzię mam zdrową.

POŁOŻNA -PANI ANITA-REWELACJA,NAWET JAK PORÓD JEST CIĘZKI I DŁUGI -PANI ANITA ŚWIATEK DAJE Z SIEBIE WSZYSTKO-ABY URODZIĆ SZCZĘŚLIWIE.POLECAM WSZYSTKIM I OBY WSZYSTKIE POŁOŻNE BYŁY TAKIMI PROFESJONALISTKAMI I JEDNOCZEŚNIE PO LUDZKU TRAKTOWAŁY MŁODE MATKI-JESZCZE RAZ POLECAM!!!!

Najpierw chodziłam na wykłady do szkoły rodzenia które prowadziła pani Anita a później była przy moim porodzie i wiecie co Dziewczyny?byłam spokojna bo wiedziałam,że ja i mój Synek jesteśmy w dobrych rękach-suma sumarą urodziłam po 40 minutach wysiłku:)