lek. dent. Anita Szperling

Do Pani doktor trafiłem jak już prawie wszystkie moje zęby wymagały napraw a ja wstydziłem się uśmiechnąć. Pani Anita ma dużo cierpliwości i podejście do dużych dzieciaków jak ja:) Dzięki tej cierpliwości i uporowi nie wstydzę się już uśmiechnąć. Jedyny minusik to to, że musiałem się upomnieć o naklejkę dzielny pacjent, widocznie nie byłem dzielny lub jestem po prostu za stary na takie naklejki:) Ale nie jestem za stary by uwierzyć, że Pani Anita to zębowa wróżka, która wyczarowała mi mój ładny uśmiech, za co serdecznie dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin