lek. dent. Anita Szperling

Do Pani doktor trafiłem jak już prawie wszystkie moje zęby wymagały napraw a ja wstydziłem się uśmiechnąć. Pani Anita ma dużo cierpliwości i podejście do dużych dzieciaków jak ja:) Dzięki tej cierpliwości i uporowi nie wstydzę się już uśmiechnąć. Jedyny minusik to to, że musiałem się upomnieć o naklejkę dzielny pacjent, widocznie nie byłem dzielny lub jestem po prostu za stary na takie naklejki:) Ale nie jestem za stary by uwierzyć, że Pani Anita to zębowa wróżka, która wyczarowała mi mój ładny uśmiech, za co serdecznie dziękuję.