lek. med. Anita Tarnowskalek. med. Anita Tarnowska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Lekarz dobry, kompleksowo podchodzi do pacjenta, ale niestety dużo uwagi przykłada na swoją popularność, na to żeby się wypromować.

Naj, naj naj nalepszy lekarz z jakim się spotkałam podejście do pacjenta na 6 , miła ciepła kompetentna, posiadająca niesamowity dar mobilizacji pacjentów drodze do stawianych celów, trafna diagnoza , prawidłowy dobór leków dużo by jeszcze pisać.............. ogólnie same plusy

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)

Pani Doktor wspaniały fachowiec,wyjątkowo ciepła osoba. Byłam już u wielu endokrynologów , ale nigdzie nie otrzymałam pomocy w walce z insulinoopornoscią i nadwagą. Schudłam i czuję się świetnie. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić do Pani Doktor. Szybkie rozpoznanie cukrzycy w 1 trymestrze ciąży. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta. Czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji specjalistycznejna bardzo wysokim poziomie-tego oczekiwalam. Wszystko szczegolowo wyjasnione, co pokolei bedzie robione, jakie badania trzeba wykonac. Ogromnie się cieszę,że mogę być pacjentką i wierze ze ciąża przebiegnie bez problemów, Polecam z czystym sumieniem:)!.

Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić do Pani Doktor.
Szybkie rozpoznanie cukrzycy w 1 trymestrze ciąży.
Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta.

Polecam z czystym sumieniem:)!.

Wspaniała Doktor, z super podejściem do pacjenta. Wyjątkowa empatia , tłumaczenie choroby i fachowość leczenia. Dzięki pomocy udało mi się uregulować cukrzycę ,tarczycę i zrzucić zbędne kilogramy. Życzymy sobie więcej takich lekarzy, a nie będzie można narzekać na służbę zdrowia

Ogromnie cieszę się, że udało mi się trafić do Pani Doktor. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji specjalistycznej przy dużym uroku osobistym, potwierdzają mój trafny wybór.

Wspaniała lekarka....mnie również uratowała przed śmiertelną chorobą, dzięki wczesnej diagnozie, właściwemu leczeniu dziś mam 100% wyleczenie, pani doktor jest sumienna i wnikliwa, leczy ludzi nie dla statystyk, leczy naprawdę, ogromnie się cieszę ,że mogę być jej pacjentką.......życzę dużo zdrowia i satysfakcji z pracy zawodowej. z całego serca DZIĘKUJĘ, przez duże D......

Wspaniały człowiek , znakomity lekarz,wyjątkowa kultura i profesjonalizm. Doktor pomogła mi w walce z otyłością , wyleczyła chorą tarczycę , nadciśnienie i cukrzycę. Polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent.

Przemila ,kompetentna.Profesjonalizm jest na pierwszym miejscu.Takich lekarzy ze swieca szukac albo udac się do CKLINICA-MEDICA Gdynia