lek. med. Anita Tarnowskalek. med. Anita Tarnowska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)

Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić do Pani Doktor. Szybkie rozpoznanie cukrzycy w 1 trymestrze ciąży. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta. Czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji specjalistycznejna bardzo wysokim poziomie-tego oczekiwalam. Wszystko szczegolowo wyjasnione, co pokolei bedzie robione, jakie badania trzeba wykonac. Ogromnie się cieszę,że mogę być pacjentką i wierze ze ciąża przebiegnie bez problemów, Polecam z czystym sumieniem:)!.

Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić do Pani Doktor.
Szybkie rozpoznanie cukrzycy w 1 trymestrze ciąży.
Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta.

Polecam z czystym sumieniem:)!.

Pani Doktor wspaniały fachowiec,wyjątkowo ciepła osoba. Byłam już u wielu endokrynologów , ale nigdzie nie otrzymałam pomocy w walce z insulinoopornoscią i nadwagą. Schudłam i czuję się świetnie. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Wspaniała Doktor, z super podejściem do pacjenta. Wyjątkowa empatia , tłumaczenie choroby i fachowość leczenia. Dzięki pomocy udało mi się uregulować cukrzycę ,tarczycę i zrzucić zbędne kilogramy. Życzymy sobie więcej takich lekarzy, a nie będzie można narzekać na służbę zdrowia

Ogromnie cieszę się, że udało mi się trafić do Pani Doktor. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji specjalistycznej przy dużym uroku osobistym, potwierdzają mój trafny wybór.

Wspaniała lekarka....mnie również uratowała przed śmiertelną chorobą, dzięki wczesnej diagnozie, właściwemu leczeniu dziś mam 100% wyleczenie, pani doktor jest sumienna i wnikliwa, leczy ludzi nie dla statystyk, leczy naprawdę, ogromnie się cieszę ,że mogę być jej pacjentką.......życzę dużo zdrowia i satysfakcji z pracy zawodowej. z całego serca DZIĘKUJĘ, przez duże D......

Wspaniały człowiek , znakomity lekarz,wyjątkowa kultura i profesjonalizm. Doktor pomogła mi w walce z otyłością , wyleczyła chorą tarczycę , nadciśnienie i cukrzycę. Polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent.

Przemila ,kompetentna.Profesjonalizm jest na pierwszym miejscu.Takich lekarzy ze swieca szukac albo udac się do CKLINICA-MEDICA Gdynia

Bardzo dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w leczeniu mojej cukrzycy, dzięki wyczerpującym informacja zrozumiałam istotę choroby i staram się z nią walczyć . Wszystkim polecam takiego diabetologa.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę.

Sam pozytyw- wszystko OK,miłe podejście do pacjenta, dogodne ustalenie terminu wizyt,staranne badanie i leczenie

Sam pozytyw- wszystko OK,miłe podejście do pacjenta,
dogodne ustalenie terminu wizyt,staranne badanie
i leczenie