lekarz Anna Abacjew-Chmyłko

Ginekolog

bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie, bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie, bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie, bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie,

Moim skromnym zdaniem - spóźnienia się zdarzają, to fakt. Ale jeśli oceniamy kompetencje i ogólnie Panią jako lekarza - oby więcej takich młodych, zaangażowanych i pomocnych specjalistów. Polecam:)

Miła i zaangażowana w swoją prace, to da się zauważyć. Jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, gdyż zawsze stara się dociec sedna sprawy i rozwiązać problem.

Świetny lekarz. Dzięki niej mamy zdrową, śliczną córeczkę pomimo wielu komplikacji w trakcie ciąży. Nawet będąc na urlopie kontaktowała się ze mną. Potrafiła uspokoić, co jest bardzo ważne w takim stanie. Bardzo polecam.

Mam mieszane uczucia. Pani doktor prowadziła moją ciążę mniej więcej od 20 tc. Lekarka miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Wypisuje skierowania na niezbędne badania. Trochę niedoświadczona jeśli chodzi o usg, ale stara się :). Główny minus to notoryczne spóźnianie się do przychodni- rekord to chyba były 2 h spóźnienia- ani słowa wytłumaczenia, ani słowa przepraszam.

Trafiłam do Pani Doktor w zastępstwie za innego lekarza.Nieudane próby zajścia w ciążę,operacja.Zleciła podstawowe badanie TSH. Strzał w 10-tkę! Dziś jestem mamą i Hashimotką :) Dziękuję Pani.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk