lekarz Anna Abacjew-Chmyłko

Nie polecam! 28 czerwca ok. godz. 15:00 w smsie poprosiłam Panią dr o dokładny adres gabinetu. Otrzymałam odp. Przed umówioną wizytą o godz. 19:55 zadzwoniłam, że jestem w Gd. Wrzeszcz i zaraz będę u niej, z zapytaniem od jakiej strony wejść do jej gabinetu(pierwsza wizyta) a Pani dr powiedziała, że jej NIE MA już. Jej odpowiedź - „zapomniałam zadzwonić, wypadła sprawa rodzinna”. A ja czekałam miesiąc na wizytę. Szkoda, że odpisując mi z danymi adresu, nie napisała, że jej nie będzie. Do 20:00 było trochę czasu. Szacunek do pacjenta - porażka! To ciekawe jak leczy?! Następnego dnia poprosiłam w smsie o zapisanie mnie na następną wizytę na dzień 12 lipca(taki dzień zaproponowała) - nie odpisała do dzisiaj.
Przejechałam 80 km (w obie strony) aby zrobić sobie wycieczkę: wydać na paliwo i stracić czas oraz załatwić opiekę nad dzieckiem. Dziękuję. Przekażę to doktorowi, który polecił mi Panią.

bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie, bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie, bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie, bardzo fajna, udana, dobra, uczciwa, kompleksowa, musze 100 znakow bo opini nie przyjmie,

Moim skromnym zdaniem - spóźnienia się zdarzają, to fakt. Ale jeśli oceniamy kompetencje i ogólnie Panią jako lekarza - oby więcej takich młodych, zaangażowanych i pomocnych specjalistów. Polecam:)

Miła i zaangażowana w swoją prace, to da się zauważyć. Jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, gdyż zawsze stara się dociec sedna sprawy i rozwiązać problem.

Mam mieszane uczucia. Pani doktor prowadziła moją ciążę mniej więcej od 20 tc. Lekarka miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Wypisuje skierowania na niezbędne badania. Trochę niedoświadczona jeśli chodzi o usg, ale stara się :). Główny minus to notoryczne spóźnianie się do przychodni- rekord to chyba były 2 h spóźnienia- ani słowa wytłumaczenia, ani słowa przepraszam.

Świetny lekarz. Dzięki niej mamy zdrową, śliczną córeczkę pomimo wielu komplikacji w trakcie ciąży. Nawet będąc na urlopie kontaktowała się ze mną. Potrafiła uspokoić, co jest bardzo ważne w takim stanie. Bardzo polecam.

Trafiłam do Pani Doktor w zastępstwie za innego lekarza.Nieudane próby zajścia w ciążę,operacja.Zleciła podstawowe badanie TSH. Strzał w 10-tkę! Dziś jestem mamą i Hashimotką :) Dziękuję Pani.