lekarz Anna Adamczyk

Okulista

3,9
3,6

Bardzo miła i kompetentna pani. Poświęca odpowiednią ilość czasu, potrafi wysłuchać i bardzo dokładnie wytłumaczyć problem. Uśmiechnięta i kulturalna a także rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do zawodu. Prawdziwy lekarz z powołania!! Serdecznie polecam.

Bardzo wesoła, uprzejma pani. Od razu zdiagnozowała mi problem, którego inna okulistka nie widziała. Sama wizyta rozpoczęła się punktualnie i przebiegła bardzo sprawnie. Polecam.

Naprawdę bardzo miła i uprzejma osoba. Umie wytłumaczyć dokładnie i precyzyjnie co komu dolega. Szczerze polecam !!!!!

Bardzo cierpliwa i ciepła osoba, wytłumaczyła mi bardzo dokładnie na czym mój problem polega, poświęciła mi dużo czasu, jestem bardzo zadowolona z wizyty, oby więcej tak kompetentnych i kulturalnych lekarzy

Zdecydowanie polecam ! Bardzo duża fachowość , a podejście do pacjenta na najwyższym poziomie !

totalna porażka, chamstwo i nic więcej. Skoro gabinet jest jej i bedzie w nim robić co chce to powodzenia ale beze mnie

Fachowość , rzetelność i kultura osobista na najwyższym poziomie !!! Polecam wszystkim

Fachowość , rzetelność i kultura osobista na najwyższym poziomie !!!
Polecam wszystkim

masakra , problemy osobiste przenosi do gabinetu , absolutnie nie polecam

masakra , problemy osobiste przenosi do gabinetu , absolutnie nie polecam

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr