Grono lekarzy, z którymi przyszło mi się spotkać w ciągu ostatniego roku jest całkiem spore. I wciąż nie było wiadomo,co się dzieje, skąd takie a nie inne samopoczucie. Spotkałam się z ignorancją, arogancją i diagnozą na podstawie tego, że " za dobrze Pani wygląda,nic Pani nie jest,do widzenia"... I wtedy na mojej drodze spotkałam Panią Doktor i w końcu nie czułam się jak wariatka,która coś sobie wkręca. Ogrom uwagi, cierpliwości, empatii i poczucia bezpieczeństwa jakie otrzymałam zasługuje. na największe wyrazy uznania. Pani Doktor wysłuchała mojej historii, dokładnie sprawdziła dostarczoną dokumentację ...

I wtedy na mojej drodze spotkałam Panią Doktor i w końcu nie czułam się jak wariatka,która coś sobie wkręca. Ogrom uwagi, cierpliwości, empatii i poczucia bezpieczeństwa jakie otrzymałam zasługuje. na największe wyrazy uznania. Pani Doktor wysłuchała mojej historii, dokładnie sprawdziła dostarczoną dokumentację medyczną i zaczęłyśmy wspólną drogę. I to jaką! Dzięki Pani Doktor i trafnie postawionej diagnozie odzyskałam siebie. Wiem, że jeszcze trochę pracy przed nami, ale już dziś mogę powiedzieć, że wróciłam do żywych. Już nie jestem wiecznie zmęczoną mimozą która po prostu nie była w stanie funkcjonować normalnie.Czułam, że doszłam do ściany, a moja psychika już ledwo dawała radę. A dziś? Dziś dzięki Pani Doktor widzę, że jeszcze dużo pięknych dni przede mną. Dziękuję za pełen profesjonalizm i szacunek do tak " trudnego" przypadku, dziękuję za to, że Pani Doktor nie odpuściła.
Polecam z całego serca, a 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało :)

Byłem u pani doktor z wnukiem, który byskawicznie nabrał do bani doktor zaufania. Wizyta przebiegła w bardzo spokojnej atmosferze. Pani dokor ma duże doświadczenie ogromną wiedze , a przedwszystkim empatie i cierpliwość do pacjętów czego brakuje dzisiaj wielu młodym lekarzom.

dzisiaj wielu młodym lekarzom.

Dzięki zaangażowaniu Pani doktor otrzymaliśmy poza refundacją hormon wzrostu dla naszego syna. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazane nam zainteresowanie i pomoc na każdym etapie diagnozowania i leczenia.

Wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Pani doktor uspokoiła mnie. Ma duże kompetencje i dużą wiedzę, serdecznie polecam!

Bardzo dobry kontakt z Panią doktor, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Serdecznie polecam. Ceny przystępne.

Byłam u wielu endokrynologów . Każdy mówił co innego. Doktor Alska poświęciła mi ponad godzinę. Ustaliła postępowanie medyczne. Uspokoiła. Jest niezwykle mądrym lekarzem. Jest empatycznym człowiekiem. Wreszcie ktoś kto spokojnie wysłucha i zastanowi się nad złożonym problemem. Jestem pod wrażeniem. To jedyny lekarz , który nie stuka w komputer tylko słucha człowieka. Gorąco polecam

Dardzo dobry kontakt z P.doktor ,duża wiedza i doswiadczenie ,polecam każdemu kto potrzebuje specjalisty.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania.Jest bardzo kompetentna wszystko dokładnie wyjaśnia. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Polecam wszystkim którzy potrzebują lekarza z wiedzą i doświadczeniem.Bardzo dziękuję za opiekę.Polecam,polecam z całego serca.

Pani doktor jest przemiłą i sympatyczną osoba. Za wizytę bierze 180 zł wiec proszę nie pisać bzdur.

Nie polecam ! Na pierwszej wizycie poszłam z córka 13-letnia , a pani doktor postawia juz diagnozę ze córka ma padaczkę . Wszokowalo mnie to bo sama jestem lekarzem i nigdy w prost bym tego nie powiedziała do dziecka. Do tego na początku powiedziała do mojej córki ze jest gruba ale później po sprawdzeniu wagi stwierdziła ze córka jest chuda . Jest bardzo nieprzyjemna w stosunku do ludzi . Nie wyobrażam sobie tego żeby lekarz mówił w prost do dziecka takie słowa i psuł jej psychike . Przyszłam tutaj zbadać czy dziecko ma tarczyce a nie wysyłając mnie z córka do neurologów i kardiologów , jeszcze do tego z 10 różnych innych badań . Ja przychodząc na ta wizytę przynioszac wyniku która wynikają ze ma podwyższone TSH . Pierwszy raz się spotkałam z takim lekarzem , który nie powiedział nic na temat tarczycy (czy dziecko ma) . Wizyta trwała 5 minut i kosztowala 300zł .