Jestem po pierwszej wizycie po usunięciu tarczycy. Jestem bardzo zadowolony.Bardzo się bałem zabiegu. Doktor Anna Alska stanęła super na wysokości zadania. Przez kilka tygodni przygotowała mnie lekami do zabiegu. Uspokoiła i dodała otuchy. Jest wspaniałym lekarzem. Pod taką opieką czuję się bezpiecznie. Bardzo polecam

Jestem zawiedziony wizytą z 8 letnią córką. Pani doktor bardzo miła, ale przy wysokim wskaźniku TSH pani doktor stwierdziła, że ten wynik nie jest miarodajny bo wykonywało go laboratoruim X. Poleciła zrobić ponowne badanie w laboratorium Y. Zlekceważyła informację o kłopotach z tarczycą w rodzinie. Z informacji żony, że od małego ma za małą tarczycę i niedoczynność, wymacała u córki i stwierdziła, że tarczycę wyczuwa !!! Zaleciła podawanie córce tranu, który jak stwierdziła jest drogi - 100 PLN i witaminy. W przeciwieństwie do pediatry, który opiekuje się córką zupełnie zlekceważyła wyniki badań. Poradziła, żeby zgłosić się na kontrolę za 4 m-ce. Pediatra zaproponował, że jeśli w ciągu m-ca nie dostanę się do endo - sam przepisze lek i rozpocznie leczenie. A pani endrokrynolog olała sprawę. 130 PLN wywalone w błoto. Nie polecam.

Pani dr.Alska jest rewelacyjna.Mam z nią kontakt już 3 lata,jest kompetentna,bardzo miła,bardzo dobrze wszystko tłumaczy,interesuje się pacjentem-w tym przypadku moją córką,ineresuje ją wszystko co jest z córką związane.Szczerze polecam.

Byłam wczoraj z synem na pierwszej wizycie u Pani dr Alskiej (w Endomedzie na Opolskie), jestem bardzo zadowolana. Poświęciła nam dużo czasu,widać, że zależy jej na pacjentach i chce pomóc.Zostaliśmy potraktowani bardzo uprzejmie i profesjonalnie. Gorąco polecam Panią Doktor ponieważ widać, że jest to lekarz z powołania :):):):)

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u tego lekarza. Niedawno zauważyłyśmy z siostrą, że jej 5-letnia córka, ma ciemne owłosienie na całej długości nóg i rąk oraz widoczny "meszek" na plecach. Obie mamy zdiagnozowany zespół policystycznych jajników. Udałyśmy się do lekarza, ponieważ kiedy byłam małą dziewczynką, również miałam takie owłosienie i lekarz powiedział, że: "TAKA MOJA URODA". Z powodu braku interwencji i leczenia w chwili obecnej jestem bezpłodna i wciąż borykam się z hirsutyzmem. W wieku szkolnym byłam z tego powodu nagminnie prześladowana. Postanowiłyśmy szybko zareagować, żeby ustrzec siostrzenicę przed moim losem. ...

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u tego lekarza.

Niedawno zauważyłyśmy z siostrą, że jej 5-letnia córka, ma ciemne owłosienie na całej długości nóg i rąk oraz widoczny "meszek" na plecach. Obie mamy zdiagnozowany zespół policystycznych jajników. Udałyśmy się do lekarza, ponieważ kiedy byłam małą dziewczynką, również miałam takie owłosienie i lekarz powiedział, że: "TAKA MOJA URODA". Z powodu braku interwencji i leczenia w chwili obecnej jestem bezpłodna i wciąż borykam się z hirsutyzmem. W wieku szkolnym byłam z tego powodu nagminnie prześladowana. Postanowiłyśmy szybko zareagować, żeby ustrzec siostrzenicę przed moim losem. Niestety lek. Alska całkowicie zignorowała ten symptom i ku naszej rozpaczy powiedziała: "TAKA JEJ URODA". Nic nie tłumaczyła, powiedziała jedynie żeby dziecku nie wymyślać chorób, a na pytanie: "skąd się bierze TAKA NIETYPOWA URODA U DZIECKA?" - nie potrafiła udzielić odpowiedzi. Jestem zdruzgotana niefrasobliwością lekarza endokrynologa! Tego typu choroba rujnuje dziewczynkom, a następnie kobietom życie i nie powinna być bagatelizowana. To naprawdę smutne.

Nie polecam.

Bardzo polecam tego lekarza. Kompetentna kobieta, bardzo mi pomogła z moją tarczycą, dużo jej zawdzięczam. Bardzo polecam!

nie naciąga, wszystko tłumaczy , polecam

nie naciąga, wszystko tłumaczy , polecam

wizyta przebiegla pozytywnie. Bardzo mila pani doktor polecam.

wizyta przebiegla pozytywnie. Bardzo mila pani doktor polecam.