lekarz Anna Andree-Stolecka

1,2
1,4
1,2

Bardzo nieprzyjemna i nieuprzejma osoba, traktująca pacjenta jak idiotę. W trakcie wizyty, podczas której można było podejrzewać skazę krwotoczną lub hemofilię (wiadome po konsultacji u innego lekarza), Pani nie raczyła nawet wykonać żadnego badania pacjenta. Wizyty lekarskie (iezaleznie od zebranego wywiadu) generalnie polegają na przeprowadzeniu krótkiej rozmowy z zachowaniem dystansu ok. 3 metrów i wystawieniu recepty, a także ironincznym przedstawieniu "Zaleceń". Nawet w przypadku ewidentnej infekcji dróg oddechowych, pacjent nie jest w żaden sposób badany przez tę Panią.

Bardzo nieprzyjemna lekarka, zero wywiadu, ignoruje objawy oraz testy diagnostyczne wykonane przez pacjenta. Totalny brak zainteresowania oraz skierowania na jakąkolwiek poszerzoną diagnostykę. Zdecydowanie nie polecam.

Wyjątkowo opryskliwa lekarka. Nie odniosła się do wyników i nie odpowiadała na pytania. Teleporada w medicover trwała 3 minuty i nie uzyskałam merytorycznej odpowiedzi na zadawane pytania, ponieważ lekarka zniecierpliwiona przerywała oraz sugerowała, że wyniki mogą być błędne bo stoi za nimi komputer a nie człowiek, co wydaje się niedorzeczne.

Szczerze mówiąc nie spotkałem tak nie uprzejmej osoby wcześniej w gabinecie lekarskim. To wyglądało jakby Pani Anna siedziała tam za karę. Nie sprawdziła mi powiększonych węzłów chłonnych ani nie zmierzyła temperatury przy wypisywaniu recepty... To ja sam mam się badać? Widzę po innych że nie jest to pojedyncza ocena, czy ktoś coś w tej sprawie zrobi? Mam nadzieję że więcej tej osoby nie spotkam.

Mam nadzieję że więcej tej osoby nie spotkam.

Pani Doktor to wyjątkowo nieuprzejma osoba, wręcz pozwala sobie na poniżanie pacjenta, robi z człowieka idiotę, nie słucha, wydaje jej się, że pozjadała wszystkie rozumy, i że jak jest lekarzem to może pomiatać ludźmi bo są na jej łasce. Jeszcze jakby wraz z tym szła kompetencja to jakoś bym to zrozumiała, ale wybietną lekarka nie jest skoro nie rozpoznała u mnie anginy ropnej i zostałam bez poprawnego leczenia na święta Bożego Narodzenia! Jest lekceważąca i nawet nie potrafiła zachować się z należytym szacunkiem względem mojej 85 letniej babci, która kiedyś ...

Jest lekceważąca i nawet nie potrafiła zachować się z należytym szacunkiem względem mojej 85 letniej babci, która kiedyś też była u niej na wizycie.
Jednym słowem TRAGEDIA, nie rozumiem jak można być taką osobą i pozwalać sobie na takie traktowanie innych ludzi.
Liczę na to, że kiedys wróci do Pani to czym emanuje Pani na codzień.

Stanowczo odradzam wizytę u tej kobiety, ponieważ lekarzem nazwać jej absolutnie nie można. Opryskliwa, wzdęta, nieprofesjonalna, sprawiająca wrażenie pracującej za karę. Zero empatii, podejścia do pacjenta. Bez zajrzenia w chore i bolące gardło stawia diagnozę, przepisuje antybiotyk, przy okazji snując prywatne uwagi na temat niezwiązane z wizytą. Dawno nie byłam na tak złej wizycie. Nie omieszkam również złożyć pisemnej skargi w ośrodku zdrowia, w którym zatrudniona jest ta pani.

Pani Doktor nie powinna pracować z pacjentami, pretensjonalny ton, nieuprzejma wręcz opryskliwa i chamska podczas wizyty. Zgłosiłam się do niej w celu skierowania mnie na badania ponieważ przygotowywuje się do wizyty u dietetyka na co Pani Doktor odpowiedziała, że Pani jest szczupła nie jest Pani potrzebny dietetyk czym potwierdziła tylko swoją niekompetencję i ignorancję. Dodatkowo co jest niewybaczalnym i niedopuszczalnym zachowaniem lekarza jest obrażanie pacjenta tylko dlatego że nie jest zaszczepiony na Covid a jak wiemy szczepionka ta jest NIEOBOWIĄZKOWA. Omijać szerokim łukiem....

Omijać szerokim łukiem....

Pani Doktor mimo prośby osobistego zbadania mnie, dokonała diagnozy na teleporadzie. Po prośbie kaszlnięcia stwierdziła, iż nie słyszy nic niepokojącego i wypisała leczenie wit. C.... Tego samego dnia udałam się prywatnie do lekarza i okazało się, że mam przyzwoite zapalenie oskrzeli i otrzymałam całą listą leków, w tym antybiotyk. Bez skutecznego leczenia jakie zaleciła mi doktor Anna mogłabym skończyć w szpitalu z zapaleniem płuc. Z całego serca nie polecam!!!

Niestety Panią doktor należy omijać szerokim łukiem. Tak oschłego i pretensjonalnego podejścia do pacjenta nigdy nie widziałam. Jeszcze jakby była dobrym specjalista to można by wiele wybaczyć, natomiast Pani doktor podczas wizyty nawet nie raczyła zajrzeć mi do chorego gardła. Sprawia wrażenie jakby wykonywała swoją prace jak za karę. Zero empatii. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Pani Andree jest wyjątkowo niemiłą osobą. Zamiast wysłuchać pacjenta powiedziała ,że jest 10 godz.na nogach. Nie potrafi normalnie zachowywać się w kontaktach międzyludzkich.. przestrzegam wszystkich przed tak niekompetentną osobą. Powinna zaprzestać pracy w tym zawodzie.

Pani Andree jest wyjątkowo niemiłą osobą.
Powinna zaprzestać pracy w tym zawodzie.