lek. dent. Anna Andrychowska

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam wszystkim !

Polecam wszystkim !

Gorąco polecam. Od wielu lat leczę się u Pani Anny. Profesjonalistka, delikatna, dusza nie człowiek.

Długoterminowe podejście - tak bym podsumował dotychczasowe wizyty. Nie jest super tanio, ale wizyty diagnostyczne kosztują 10-15zł lub nic. Dotąd dentysta kojarzył mi się z horrorem a odkąd trafiłem na dr Andrychowską na jej fotelu zasiadły moje dzieciaki i żona. Dzieciaki rysują dla "pani doktór" obrazki i chcą chodzić do dentysty co tydzień. W sumie - nie polecam - bo będą kolejki, a o wolny termin nie jest łatwo :) (to żart oczywiście)