lekarz Anna Bajda

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Nie znam lepszego specjalisty niż Pani dr.Bajda! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Panai Bajdy wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet i nowoczesne sprzęty! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Nie znam lepszego specjalisty niż Pani dr. Bajda! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Pani Bajday wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet i nowoczesne sprzęty! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Jeśli szukacie dobrego stomatologa to dobrze trafiliście. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, wizyty zupełnie bezbolesne i bez stresu, atmosfera super, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Uwierzcie, wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.Serdecznie polecam Panią Doktor szczególnie każdemu kto się boi dentysty!

Pani Doktor jest bardzo mila i sympatyczna..doradzi fachowo i co bardzo wazne nie naciaga na kase....jestem bardzo zadowolony z bezbolesnego leczenia ..polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

lek. dent.

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec