lekarz Anna Bajda

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Jeśli szukacie dobrego stomatologa to dobrze trafiliście. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, wizyty zupełnie bezbolesne i bez stresu, atmosfera super, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Uwierzcie, wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.Serdecznie polecam Panią Doktor szczególnie każdemu kto się boi dentysty!

Pani Doktor jest bardzo mila i sympatyczna..doradzi fachowo i co bardzo wazne nie naciaga na kase....jestem bardzo zadowolony z bezbolesnego leczenia ..polecam

Uczęszczam do Pani Doktor od wielu lat ... nie tylko ja ale także wszyscy moji znajomi , którym Pania Doktor polecilam są bardzo zadowoleni. Najlepszą rekomendacją jest to, że jest pasjonatka tego co robi.Bardzo mila i sympatyczna...nie odczuwa sie bolu a to najwarzniejsze..polecam bardzo Pania Doktor Bajde

Rewelacyjna Pani doktor!!!!!!Juz nie boje sie dentysty!Teray bede odwiedzac gabinet z przyjemnoscia!

Pani stomatolog godna polecenia! Posiada rewelacyjne znieczulenia przy których nie czuć bólu.I do tego bardzo sympatyczna i uprzejma....polecam

Właśnie zakończyłem leczenie u Pani Doktor Bajdy... Miła obsługa ,cudowne podejscie do pacjenta ,aż miło sie do dentysty idzie!!!jeszcze nigdy nie był4em tak zachwycony stomatologiem ,asystentka też wysoki poziom.Dbajcie o uzebienie a jak juz cos zlego sie dzieje polecam stomatologie Bajda szalenie