Anna Bańdur

Psychiatra

...Bardzo rzadko spotyka się na swojej drodze lekarza "z misją".. Od roku dzięki trafionym lekom,czasowi poświęconemu pacjentce i spokojowi jaki Pani Doktor wnosi ze sobą ,mam znowu fajną -normalną Mamę :) To jest bezcenne,i za to serdecznie dziękuję !

Super lekarz

Super lekarz

No nie zgadzamy się z opinią Pana kolegii że Pani Doktor Bańdur mineła się z powołaniem ani z opinią drugiego kolegii który pisze w podobnym tonie o Pani Doktor.Wręcz przeciwnie Pani Doktor jest zajefajnym lekarzem a Pan kolega zawsze moze zmienić lekarza jak mu ten nie leży.W Krakowie mamy ich od groma:)Pozdrawiamy

Pani doktor świetnym lekarzem jak dotąd dla mnie najbardziej skuteczny :)

Pani doktor świetnym lekarzem jak dotąd dla mnie najbardziej skuteczny :)

Pani doktor jest najlepszym lekarzem psychiatrą jakiego znam, jest niezwykle kompetentna, komunikatywna, cierpliwa i bardzo sympatyczna.Chodzę do niej już od dłuższego czasu i ani razu się nie zawiodłam.

Pani doktor Bandur jest super lekarzem polecam

Pani doktor Bandur jest super lekarzem polecam

Zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze chyba minela sie z powolaniem. W ogole nie interesuje sie tym jak CZLOWIEK czuje sie na prochach, ktore mu kaze zazywac. Serdecznie wspolczuje pacjentom ktorym "nie ufa". Przed wizyta na jej oddziale bylem w swietnej formie, teraz jestem roslinką ;[ Czas na zmiane lekarza ;]

Jest to najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam

Jest to najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam

Niestety, pani minęła się z powołaniem. Lub rozwiązuje podczas sesji własne problemy ;/