lekarz Anna Barabas-Rydel

Pediatra

Lekarz pediatra, który jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Moje zaufanie wzbudziło przede wszystkim to, że gdy jest niepewny rozpoznania wysyła na badania do innego specjalisty lub na dokładną diagnostykę. Do lekarki chodzę z dwójką dzieci i zawsze bardzo trafnie dobiera leczenie i stawia diagnozę. W trakcie leczenia tylko w bardzo uzasadnionych przypadkach przepisuje antybiotyk. Poza tym nigdy pani doktor nie odmówiła mi pomocy, gdy przyszłam z dzieckiem bez numerka. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, a nie przypisane 6-7 minut.