lekarz Anna Barabas-Rydel

Z całego serca polecam Panią Doktor. Od 15 lat leczą się u niej moi trzej synowie. Nigdy nas nie zawiodła i była świetnym wsparciem przy pierwszym dziecku. Zawsze uważna, troskliwa, w razie wątpliwości korzystająca z dodatkowej diagnostyki. Potrafi też szybko zareagować i w odpowiedznim momencie za

Lekarz pediatra, który jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Moje zaufanie wzbudziło przede wszystkim to, że gdy jest niepewny rozpoznania wysyła na badania do innego specjalisty lub na dokładną diagnostykę. Do lekarki chodzę z dwójką dzieci i zawsze bardzo trafnie dobiera leczenie i stawia diagnozę. W trakcie leczenia tylko w bardzo uzasadnionych przypadkach przepisuje antybiotyk. Poza tym nigdy pani doktor nie odmówiła mi pomocy, gdy przyszłam z dzieckiem bez numerka. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, a nie przypisane 6-7 minut.