lek. dent. Anna Bardowska

Ortodonta, Stomatolog

2,6
2,9

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej konkretnej odpowiedzi. szanownej Pani lek. wydaje się, iż wszelkie umiejętności posiadła i nie będzie się z zwykłym pacjentem wdawać w rozmowę. Szczerze nie polecam nikomu podjęcia leczenia u tejże Pani lek.

Bardzo nie grzeczna pani w recepcji. Drogo i tyle

Bardzo nie grzeczna pani w recepcji. Drogo i tyle

Nosilem aparat staly- kupa kasy a efekt niewielki, nastepnie musialem wziac aparat wyjmowany-kompletny niewypal za ok 400zl...ktory do niczego sie nie nadawal. leczone tam zeby musialem po ok 0,5-1 roku naprawiac gdzie indziej, bo dalej bolaly .....przy czym dowiedzialem sie tam,ze jak na zebie jest prochnica w dwoch miejscach to-trzeba 2 wizyty miec...czyli podwojnie placic i zamiast jednej plomby miec dwie male kolo siebie.... nie znam sie na tym, ale ogolnie uwazam ,ze kase pozeraja a efekty tyle o ile ;(

za pierwszą wizyte zaplacilam 220 w tym (zdjęcia.itp)lecz kazała mi usunąć dwie czwórki,nie wiem czy to konieczne ..

Lekarz bardzo nieuprzejmy, bagatelizuje dolegliwości pacjentów, zdecydowanie niekomunikatywny, używa wulgaryzmów w obecności pacjentów.

Brak miłej obsługi w gabinecie. Zbyt wysokie ceny.

Brak miłej obsługi w gabinecie. Zbyt wysokie ceny.

Bardzo przyjemna i kompetentna osoba.Dobry sprzęt i miła atmosfera.Polecam

Bardzo przyjemna i kompetentna osoba.Dobry sprzęt i miła atmosfera.Polecam

wszytsko okjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj