dr n. med. Anna Bartochowska

Laryngolog

Bardzo ciepła i miła osoba,jako lekarz niepowtarzalna.Polecam serdecznie, Pani Doktor pomoże każdemu 😊

Pani Doktor to cudowna kobieta, pełna ciepła i empatii dla pacjenta, zawsze życzliwa i pomocna . Tacy lekarze to skarb u nas

Cudowna! Prawdziwa! Szczera! Po prostu Pani Doktor jak z filmu- Anioł. Ciągle uśmiechnięta, miła profesjonalna. Polecam w stu procentach! Miałem operację na początku grudnia 2019r. przez Panią dr Bartochowską, która znakomicie się udała. Do dnia dzisiejszego jestem pod opieką Pani Doktor. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista. Miałem szczęście, że trafiłem pod Jej opiekę. Tak już zostanie na zawsze!

Cudowna! prawdziwa!, szczera!- po prostu lekarka, jak z filmu! Nie sądziłam, że w naszych szpitalach mamy tak wspaniałych lekarzy! czuję się mile zaskoczona! Brawo!!!

Wspanialy lekarz ,ale tez przede wszystkim czlowiek. Usmiechnieta,mila i profesjonalna. Polecam w stu procentach ! wie ktos moze, czy przyjmuje prywatnie ? dokladnie chodzi mi o kontakt do pani doktor. z gory dziekuje :-)

Polecam w stu procentach !
z gory dziekuje :-)

Wiedza, profesjonalizm, kompetencja i przede wszystkim szczery uśmiech, jak już wcześniej ktoś napisał. Dzięki niej pobyt na oddziale nie był tak straszny jak myślałam , a moje leczenie uważam za profesjonalne.

Potwierdzam poniższe pozytywne opinie. Nic dodać , ani ująć. Była moim lekarzem prowadzącym w klinice laryngologii w Poznaniu. Świetny lekarz.

Świetnie opiekuje się swoimi pacjentami. Jestem dobrym przykładem.

Świetnie opiekuje się swoimi pacjentami. Jestem dobrym przykładem.

Byłam pacjentką w klinice przy ulicy Przybyszewskiego. Pani Doktor zajęła się mną fachowo i z dużą wyrozumiałością. Wiem, że jestem panikarą i trudno ze mną wytrzymać, więc tym bardziej dziękuję.

Byłem badany przez Panią Doktor , ponieważ polecił mi ją kolega. Po pierwsze uśmiech, po drugie kompetencje. W razie problemów w przyszłości z pewnością ponownie się do niej udam