dr n. med. Anna Bartochowska

Laryngolog

Wspanialy lekarz ,ale tez przede wszystkim czlowiek. Usmiechnieta,mila i profesjonalna. Polecam w stu procentach ! wie ktos moze, czy przyjmuje prywatnie ? dokladnie chodzi mi o kontakt do pani doktor. z gory dziekuje :-)

Polecam w stu procentach !
z gory dziekuje :-)

Cudowna! prawdziwa!, szczera!- po prostu lekarka, jak z filmu! Nie sądziłam, że w naszych szpitalach mamy tak wspaniałych lekarzy! czuję się mile zaskoczona! Brawo!!!

Wiedza, profesjonalizm, kompetencja i przede wszystkim szczery uśmiech, jak już wcześniej ktoś napisał. Dzięki niej pobyt na oddziale nie był tak straszny jak myślałam , a moje leczenie uważam za profesjonalne.

Potwierdzam poniższe pozytywne opinie. Nic dodać , ani ująć. Była moim lekarzem prowadzącym w klinice laryngologii w Poznaniu. Świetny lekarz.

Byłam pacjentką w klinice przy ulicy Przybyszewskiego. Pani Doktor zajęła się mną fachowo i z dużą wyrozumiałością. Wiem, że jestem panikarą i trudno ze mną wytrzymać, więc tym bardziej dziękuję.

Świetnie opiekuje się swoimi pacjentami. Jestem dobrym przykładem.

Świetnie opiekuje się swoimi pacjentami. Jestem dobrym przykładem.

Byłem badany przez Panią Doktor , ponieważ polecił mi ją kolega. Po pierwsze uśmiech, po drugie kompetencje. W razie problemów w przyszłości z pewnością ponownie się do niej udam

Anioł, nie lekarz :) Piękny uśmiech, zaangażowanie, kompetencja i życzliwość w jednym.

Kompetencja, życzliwość i uśmiech. Takiego lekarza życzyłby sobie chyba każdy pacjent.

Lekarz, jakich mało ! Można śmiało polecać !

Lekarz, jakich mało ! Można śmiało polecać !

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24