lek. dent. Anna Belowska

Ortodonta

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

Pani Doktor bardzo miła, zawsze dowiem się wszystkiego, co mnie nie pokoi, wszystko starannie wytłumaczy. Jedyny duży minus to czas oczekiwania na wizytę i niestety trzeba nieraz posiedzieć troszkę w poczekalni na swoją kolej.

leczenie aparat stały- zbyt długo trwa, gdyby nie moja przeprowadzka to nie wiem jak długo by to trwało, wizyty po 3 minuty a koszt 200zł, zdjęcie aparatu 850zł dla mnie to ogromny koszt,gumek nie nosiłam ale Pani doktor mówiłam że nosiłam i twierdziła że jest co raz lepiej, bzdura!!! nie polecam

Pani Doktor słowna,leczenie przebiegało według planu.Wizyty przyjemne.Ceny przystępne,niższe niż w Warszawie.Godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38