lek. dent. Anna Belowska

Ortodonta

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

leczenie aparat stały- zbyt długo trwa, gdyby nie moja przeprowadzka to nie wiem jak długo by to trwało, wizyty po 3 minuty a koszt 200zł, zdjęcie aparatu 850zł dla mnie to ogromny koszt,gumek nie nosiłam ale Pani doktor mówiłam że nosiłam i twierdziła że jest co raz lepiej, bzdura!!! nie polecam

Pani Doktor bardzo miła, zawsze dowiem się wszystkiego, co mnie nie pokoi, wszystko starannie wytłumaczy. Jedyny duży minus to czas oczekiwania na wizytę i niestety trzeba nieraz posiedzieć troszkę w poczekalni na swoją kolej.

Pani Doktor słowna,leczenie przebiegało według planu.Wizyty przyjemne.Ceny przystępne,niższe niż w Warszawie.Godna polecenia.