lekarz Anna Bętkowska

Neurolog

2,5

Nie polecam. Wywiad z pacjentem ogranicza się do jednego pytania, po którym nie słuchając do końca odpowiedzi wypisuje receptę. Nawet nie popatrzyła na mnie, nie mówiąc już o miejscu które mnie bolało. To jest naprawdę skandal ze tacy "lekarze" przyjmują pacjentów

To jest naprawdę skandal ze tacy "lekarze" przyjmują pacjentów

Z przykrością stwierdzam, że jest to Pani Doktor niegodna polecenia. Nie potrafi nawet lprzeprowadzić odpowiedniego wywiadu z pacjentem, a Na moje pytanie czemu nie może przyjechać do chorego i mdlejacego pacjenta odpowiedziała że to nie jest jej obowiązek w mi nic się nie stanie i "Dożyję do rana". Brak profesjonalizmu i oddania ludziom .

Jak czytam ta opinie powyzej to od raze widze ze to ustawione lekarka na nocnej przychodni ratunkowej odesłała mnie do domu z cisnieniem 170 zle zrobionym ekg i przez kolo ekg robione przez recepcjonistke na temat cisnieia powierdziała ze nic sie nie stanie wypisala jakies psychotropy ludzie to skandal

Jak czytam ta opinie powyzej to od raze widze ze to ustawione
na temat cisnieia powierdziała ze nic sie nie stanie
wypisala jakies psychotropy
ludzie to skandal

Wspaniała lekarka o serdecznym podejściu do pacjenta.Zawsze poświęca choremu dużo czasu i uwagi, potrafi słuchać, nie wytwarza dystansu pomiędzy lekarzem i pacjentem, nie dzieli pacjentów na lepszych i gorszych.Bardzo miła,uśmiechnięta i bardzo kompetentna, naprawdę szczerze polecam!