Anna Bielewicz

Położna

Cudowna certyfikowana doradczyni laktacyjna. Była dla mnie ostatnią deską ratunku, kiedy po porodzie pojawiły się trudności z karmieniem i już myślałam że nic nie wyjdzie z karmienia piersią. Pani Ania przyjechała do nas do domu, zobaczyła jak wygląda sytuacja, poinstruowała co mamy robić, żeby było dobrze. Jej spokój i rzeczowe podejście do tematu przywróciły mi wiarę w to, że jednak uda się karmić dziecko piersią. Później spotykałyśmy się przy każdej zmianie sytuacji. Dzięki Pani Ani moje dziecko już od dłuższego czasu jest karmione tylko piersią. Bez Pani Aniu sytuacja byłaby przegrana. Serdecznie polecam Panią Anię.

Pani Ania jest bardzo miłą i kompetentną osobą, Wyjaśnia bardzo dokładnie wszystkie wątpliwości. Bardzo pomogła mi gdy miałam problemy z karmieniem po porodzie. Niezwykle oddana swojej pracy, Jej profesjonalizm, uśmiech i spokój bardzo bardzo się przekładał na moje ogólne samopoczucie.

Wiele razy miałam kontakt z Panią Anią, prowadziła wykłady w szkole rodzenia,rodziłam przy niej ale najwięcej zawdzięczam jej kiedy miałam problem z karmieniem mojego maluszka. Taka cierpliwość i chęć pomocy, profesjonalizm dały mi wsparcie na całą laktację.

Rodziłam przy Pani Ani swojego pierwsze dziecko. Poród był w wodzie, wręcz cudowny. Miła, spokojna, opanowana, anioł nie kobieta. Każdej kobiecie ją mogę polecić z czystym sumieniem.