lekarz Anna Biełous-Wilk

Polecam szczerze. Akupunktura, lektura polecanych pozycji np. P. Pitchford Odżywianie dla zdrowia otwierają oczy. Reszta zależy od nas samych.

A ja sobie chodzę do Pani Doktor już pół roku i jest coraz lepiej. Odwiedziłam wielu lekarzy i żaden nie potrafił mi pomóc, a Pani Doktor spokojnie i konsekwentnie wyprowadza mnie na prostą :) myśli, działa i pomaga zamiast "paplać". Polecam serdecznie.

Kompletnie nieodpowiedzialna i bez intuicji, prawie wyprawiła mnie na tamten świat podgrzewając moksą brzuch kiedy miałam wysypkę po aspirynie, 3 takimi zabiegami ugotowała mi jelita zołądek śledzionę trzustkę nie miałam trawienia i wchłaniania przez 3 miesiące, miałam takie gorąco i suchość w ciele że wysypką czerwoną na nogach i brzuchu wychodziło mi przez skórę, zrobił mi się blok w sercu, mam osłabione kończyny brak napięcia mięśniowego, jestem wycieńczona, układ nerwowy nie funkcjonuje jak trzeba, teraz wysycha mi płyn w kolanie i bolą mnie, ledwo się ruszam a mam dwoje dzieci. Unikać bo tej kobiecie wydaje sie ze coś umie a wykańcza ludzi. Rok temu kiedy przyszłam do pani doktor z bólem nerwów i pęcherza po infekcji trzeba było podać antybiotyk!! leczyłam sie rok na to samo schorzenie i mój organizm wycieńczony jeszcze dobiła moksami.

Porażka,bawi sie w akupunkture nie mając pojęcia rozwala psychikę człowieka,nie bada przyczyn choroby,i nie stawia diagnoz,omijać szerokim kołem

profesjonalistka! bardzo dobra alergolog, czujna i w 100% dla pacjentów. Leczę się u pani doktor juz trzeci rok i zawsze przyjmuje mnie cieplo, serdecznie i kompetentnie.

kompetentna, uprzejma , dobry lekarz. Przez 5 miesięcy miałam problem zdrowotny odwiedziłam wielu lekarzy wydałam grube pieniądza. pani doktor na pierwszej wizycie bardzo długo prrowadziła wywiad.

bardzo miła osoba, otwarty umysł, duzo rozmawia z pacjentem, seredcznie polecam - wyjątkowy lekarz!

rzeczowy i uprzejmy lekarz zawodowiec; pełna kompetencja i gotowość do poszukiwania rozwiązań trudnych przypadków

Wspaniała, kompetentna lekarka. Niezwykle skrupulatna i wrażliwa. Polecam zdecydowanie.