lekarz Anna Bilewicz-Zienowicz

Ginekolog położnik, Cytolog, Ginekolog

Bardzo dobra Pani Doktor Kompetentna ,uprzejma godna polecenia. Zaangażowana w pomoc dla pacjentki. Zawsze tam wrócę Halina

Pani Doktor Bielewicz jest mila i przesympatyczna osoba:)Prowadzi moja trzecia ciażę,troche mielismy problemow,mialy byc blizniaki a zostal tylko jeden,martwilam sie jak to bedzie,ale Pani Doktor wspieralam mnie duchowo i mowila zeby sie nie martwic wszystko będzie dobrze.Lubię chodzic na wizyty wszystko wytlumaczy,dokladnie powie,mozna z nią o wszystkim pogadac,jak z przyjaciółką.Nieznam lepszej i wspanialszej osoby jak Pani Ania:),bardzo gorcąco ja polecam.....

Jestem młodą pacjentką Pani Bilewicz, mimo to bardzo dużo jej zawdzięczam. Miałam duże problemy z własnej głupoty jednak dzięki dokładniej opiece Pani doktor wszystko wróciło do normy. Nie znam też milszej i pogodniejszej osoby niż Pani Bilewicz, wspaniała osoba, która swoje pacjentki traktuje jak własne córki!:)

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem! Kobieta anioł! Idąc na pierwszą wizytę do Pani Doktor byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nie raz zmieniałam ginekologa, bez osiągnięcia upragnionego celu.. Jednak już od progu nastawienie się zmieniło ponieważ wita nas uroczy, życzliwy i szczery uśmiech Pani Anny..:) Pani Doktor od pierwszej wizyty zajęła się mną profesjonalnie i traktowała przez cały okres leczenia jak swoją córkę wręcz. Moim problemem było zajście w upragnioną ciąże... po pół roku wnikliwych badań okazało się ze problem jest dość złożony, ale... ale Pani Doktor nigdy nie próbowała mnie zniechęcić... zawsze ...

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem! Kobieta anioł!
Idąc na pierwszą wizytę do Pani Doktor byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nie raz zmieniałam ginekologa, bez osiągnięcia upragnionego celu.. Jednak już od progu nastawienie się zmieniło ponieważ wita nas uroczy, życzliwy i szczery uśmiech Pani Anny..:) Pani Doktor od pierwszej wizyty zajęła się mną profesjonalnie i traktowała przez cały okres leczenia jak swoją córkę wręcz. Moim problemem było zajście w upragnioną ciąże... po pół roku wnikliwych badań okazało się ze problem jest dość złożony, ale... ale Pani Doktor nigdy nie próbowała mnie zniechęcić... zawsze pocieszała, podtrzymywała na duchu, wierzyła. Rozpoczęła leczenie i po trzech miesiącach "kuracji" udało się! dwie kreski na teście i potwierdzona ciąża badaniem z krwi:) Pani Doktor cieszyła się razem ze mną. Pomagała mi przez całą ciąże, która też nie należała do najspokojniejszych. Na każdej wizycie poświęcała mi 100 % czasu, spędzałyśmy go na rozmowie, badaniach. Wspierała mnie nie tylko jako wspaniały lekarz ale również wręcz jako przyjaciółka! Serdecznie polecam Panią Doktor Anne Bilewicz-Zienowicz z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością... Dużo można by pisać wspaniałości o Pani Annie ale jedno należy zaznaczyć: Moim zdanie niema już taki lekarzy... baaa nie ma takich ludzi jak Pani Doktor!!

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, jednakże za każdą usługę (np.wypisanie zwolnienia) dolicza dodatkowe pieniądze.

Leczyłam się wiele lat ,jeżdziłam po wielu klinikach robili mi różne badania i nic.Przyszłam do Pani doktor zapytała czy mam pieniądze na invitro,nie miałam powiedziała że jeszcze spróbuje po pół roku przyszłam z płaczem zobaczyłam 2 kreski.W zeszłym tygodniu na usg genetycznym widziałam małego ludzika.Mąż uczył się usg na pamięć.Wierzę,że musi być dobrze.Napiszę jeszcze Kasia

Znam Panią dokor wiele lat,znają Ją już moje dzieci.Ze wszystkimi problemami moimi i mojej rodziny pójdę po pomoc , Napewno dostanę poradę rzetelną,konkretną udzieloną na spokojnie i fachowo. Nikt na mnie nie nakrzyczy.Zyczę Pani Doktor też dużo zdrowia ,żeby mogła nam dalej pomagać.Eugenia W

Bardzo dobra Pani Doktor Całkowicie spełniła moje oczekiwania pomogła mi psychicznie i fizycznie I mocno wspiera duchowo,przy tym jest bardzo konkretna.Okazała mi również dużo serca Napewno ją polecę znajomym,i własnym córkom.Pozdrawiam serdecznie .Ewa G

Bardzo dobra Pani Doktor .Wspaniały lekarz i czlowiek. Dziękuję za wszystko Za opiekę,serce .wsparcie i Stasia KR

Bardzo dobra troskliwa Pani doktor. Z każdą sprawą biegam od lat . Wysyłam rodzinę z pełnym zaufaniem,że zostanie potraktowana . solidnie i dokładnie i miło i kulturalnie . Mogę polecić wszystkim Paniom .JG

Mogę polecić wszystkim Paniom .JG