lekarz Anna Błażejczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Pani doktor prowadziła już moją drugą ciąże. Jestem jej bardzo wdzięczna za fachową opiekę i ciepłe podejście.

Leczę się u Pani Doktor od lat i jestem bardzo zadowolona. To świetny specjalista, nie tylko ginekolog ale tez endokrynolog. Zawsze potrafiła mi pomóc. Umie słuchać i wszystko dokładnie tłumaczy. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam!

Pani Dr jest doskonałym specjalistą! Swoje diagnozy zawsze poprzedzała badaniami. Nigdy nie trzeba było prosić o ich wykonywanie. Jest doskonałym lekarzem! Spóźnia się na wizyty i jest mało sympatyczna.

nie polecam pani doktor, poświęca mało czasu na wizycie, nie odpowiada na pytania a w gabinecie wiecznie są praktykantki, gdzie jest to krępujące.

spoznia sie na umowione wizyty jest nie mila chamska moze jest dobrymspecjalista ale czy musi myc taka nerwowa chyba sama potrzebuje pomocy i za dlugo pracuje mam na mysli przychodnie na ul Slowackiego zdecydowanie odradzam

zawiodłam się na Pani Doktor!!! zawiodła moje oczekiwania i nadzieje, do tego okazała się chamska i grubiańska!!!

W tracie ciąży niestety zmianiam lekarza. Pani nie odpowiada na pytania, nie interesuje się pacjentką, zajęta jest papierami i objaśnianiem tego co robi stażystce. Pacjentki prawie nie zauważa, nie słucha tego co mówi, b. mi przykro ale nie polecałabym.

nie polecam, byłam kilka razy nigdy nie weszłam na wyznaczoną godzinę, za to z gabinetu wychodzili przedstawiciele firm medycznych, na mojej wizycie były obecne trzy inne osoby, było to krępujące, na zadawane pytania dotyczące mojej choroby czułam się zbywana

Jestem baaaaardzo zadowolona z Pani doktor!A raczej z jej leczenia:)Polecam ją kazdej koleżance która ma jakies problemy z zajsciem w ciaze.Ja miałam i to duze a teraz jestem szczesliwą mamą małej Weroniki gaduły...Jak Pani doktor mówi że będzie dzidziuś to dzidzuś jest nawet szybciej niż sie spodziewamy:)))))))Pozdrawiam serdecznie !POLECAM!

Bylam pacjetka pani Doktor przez prawie dwadziescia lat pisze byłam dlatego iż pani doktor nie będzie juz przyjmowała w Gryficach co bardzo mnie zmartwiło.Uwazam że jest doskonałym lekarzem zawsze dokładnie wszystko tłumaczy pacjentowi prawdziwy lekarz z powolania do tego bardzo miła .Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.