dr n. med. Anna Błażucka

Neurolog

specjalista neurolog, leczenie bólu, specjalista medycyny transportu/medycyny pracy

szczególne zainteresowania:
leczenie migreny toksyną botulinową
leczenie polineuropatii cukrzycowej;

szczególne zainteresowania:
leczenie migreny toksyną botulinową
leczenie polineuropatii cukrzycowej;

Kierownik Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu przy Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku i Klinice Medycznej IBIS w Warszawie.

Od 2010 do 2015 r Ordynator Kliniki Neurologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, jednocześnie pełniąca obowiązki Kierownika Kliniki Neurologii.
W lata...

U Pani doktor byłam dawno temu ale nie napisałam do tej pory opinii. Coz powiedziec, przepisała mi leki ktore mnie otumanialy, nie mogłam funkcjonować, kiedy pytałam o diete/ inne metody walki z bolem wrecz mnie wyśmiała. Nigdy nie zapytała o dodatkowe problemy np trawienne, przepisała leki ktore na poczatku pomagały poniewaz bylam w ostrym stanie jednak szybko przestały dzialac a bol sie nasilał. Problemy trawienne ktore rowniez zaczely sie nasilać sprawiły ze wybrałem sie do gastrologa, diagnoza celiakia! Na diecie NIE MAM MIGREN choc pani doktor powiedziala ze nie da sie wyjsc z tej dozgonnej choroby. Mam nadzieje ze zmieni podejście do pacjenta, pani doktor ze swoim PRL-owskim podejściem byla tak nieuprzejma, opryskliwa i wrecz drwiąca z moich problemow jako pacjenta ze po wizycie popłakałam sie. Chetnie odzyskalabym 220 zl ktore straciłam. Po poprawnej diagnozie zeszłam z lekow ktore mi przepisała, nigdy wiecej nie pojawiłabym sie u tego „ specjalisty”

świetny lekarz trafna diagnoza dzieki pani doktor wiem ze można żyć bez bólu migrenowego wspaniały kontakt czas poświęcony miła potrafi wszystko wytłumaczyć nawet laikowi dziękuje bardzo

Witam polecam panią doktor jest uprzejmą osobą mimo że mnie nie badała z wywiadu rozpoznała bóle funkcjonalne czas pokaże czy miała rację?bo narazie nikt nie postawił takiej diagnozy pozdrawiam i czekam na poprawę po leczeniu

Bardzo polecam dr Błażucką. Razem z dr Lesiem niezwykle mi pomogli. estem już po zabiegu i wreszcie odczuwam poprawę.

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw. Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z niedowierzaniem rozpoczęłam leczenie. Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, moje bóle znacznie się zmniejszyły. Wierzę, że będę zdrowa.

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw.

Jeżdżę do Pani dr aż z warmińsko- mazurskiego. Po kilku latach cierpień zaczęłam normalnie funkcjonować . Do tej pory migreny uniemożliwiały mi normalne życie. Polecam wszystkim , którzy tracą nadzieję.

Dr Błażucka jest wspaniałą lekarką, którą polecam każdemu. Postawiła u mnie trafną diagnozę i świetnie dobrała leki. Zawsze była uprzejma i ciepła. Pani doktor jest również świetnym psychologiem. Leczenie trwało dosyć długo, przez cały czas Pani doktor podtrzymywała mnie na duchu i wyjaśniała moje wątpliwości za co jestem bardzo wdzięczny. Dziękuje i pozdrawiam!!!

Dzięki pomocy Pani Doktor udało mi się po wielu latach pokonać migrenę. Migrena była ciężka, bóle głowy praktycznie uniemożliwiały codzienne funkcjonowanie. Teraz czuję się pełna życia, uśmiechnięta, towarzyska, chętnie wychodzę z domu. Dziękuję za udzieloną pomoc. Polecam wszystkim tą specjalistkę.

Bardzo dobry neurolog, który poświęca odpowiednia ilość czasu pacjentowi, tyle ile on faktycznie potrzebuje. Nie wykazuje zniecierpliwienia kiedy pacjent pyta, tylko cierpliwie tłumaczy. Nie znam się w ogóle na medycynie ale Pani Doktor potrafi po ludzku w bardzo przystępny sposób wszystko wyjaśnić, jestem zorientowana dokładnie co mi dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Polecam tego lekarza.

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą. Cierpliwie słucha, dopytuje się o wszystko co dotyczy dolegliwości i mojej choroby. Leczenie dobrała mi zwracając uwagę na inne choroby i leki jakie biorę. I co najważniejsze potrafiła mnie wyleczyć.