lekarz Anna Blejder

Psychiatra

Witam. Leczę się u Pani Doktor Blejder już od 8 lat. Jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Bardo dobrze ustawiła mi leki.Dzięki temu już od dawna nie przebywałam w szpitalu.Pani dr Anna to kochana Osoba, traktuję Ją jak drugą mamę. Jest miła, sympatyczna i dobroduszna. Najczęściej wizyty mam systematycznie co 2 miesiące i czekam na nie z utęsknieniem. Modlę się wraz z moją mamą o zdrowie i potrzebne dary Ducha Św. dla Pani dr Blejder. Wszyscy lekarze wraz z psychologami pracujący w PZP " Psychomedica'' w Skarżysku - Kamiennej są super!!! Takich lekarzy nam potrzeba
w dzisiejszych, trudnych czasach.

Wdzięczna pacjentka Małgosia.

Po prostu najlepsza. Profesjonalna, rzeczowa i pozytywna. Nawiązuje dobry kontakt. Duży zasięg wiedzy w psychiatrii i całej medycynie. Mnie świetnie dobrała leki. A byłem wceśniej u innych psychiatrów. Pani dr Blejder najlepsza.

Wizyta kontrolna na ktura przychodze na wyznaczony termin

Wizyta kontrolna na ktura przychodze na wyznaczony termin

Leczę się na nerwicę od wielu lat. Ostatnio pokomlikowała mi się sytuacja w domu. Zaczelam leczyć się od 3 miesięcy u doktor Blejder. Mam super leki, jest mi lepiej. Ale cze4kam na spotkania z nią,ona chce mi przepisywać leki na dwa miesiące, bo kolejki straszne i dużo pacjentow. A dla mnie jest bardzo ważna rozmowa z nią, zawsze wychodzę podbudowana, pomaga mi ta rozmowa. Ostatnio powiedziałam o moich sekretach. Chcialabym częściej porozmawiać z moją doktor, bo to wspaniały człowiek. Zna się na swojej pracy to napewno.

Choruje na schizofremie,wiele razy byłem w szpitalu w morawicy. A teraz już 3 lata nie byłem w szpitalu. Chodze do mojej doktor co 2 miesiące,biore leki. Bardzo lubie z nia porozmawiać. Słucha mnie,jest miła,uśmiechnięta,pomaga mi,daje dobre leki.Jakubowski L.

Psychiatra z powołania. Leczę się u mojej p doktor od 6 lat w Chmielniku. Nadała sens mojemu życiu. Jakby nie ona bylbym już trupem. jak idę tam wyglada jak królowa

nie miła osoba. uwielbia złośliwie komentować i docinać pacjentowi. jedyne co przemawia na jej korzysc to to, ze potrafiła wytłumaczyć czym jest taka a taka choroba. poza tym strasznie wredna.

czy mogłabym prosić o numer komórkowy pani doktor?

czy mogłabym prosić o numer komórkowy pani doktor?

Pełen obaw poszedłem... do tej pory nie byłem u takiego lekarza... spokojna, słuchała tego co mówię... a co najważniejsze dała mi leki... dzięki niej od ponad pół roku znowu potrafię się cieszyć życiem....

popieram opinie wyrazone wcześniej - nie polecam.

popieram opinie wyrazone wcześniej - nie polecam.