Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.

Byłam u p. dr po raz pierwszy, z tzw. polecenia..., wyszłam "przebadana od stóp do głów", spokojniejsza, z wrażeniem, że człowiek jednak coś dla lekarza znaczy. Bardzo ważne były również: brak pośpiechu i możliwość uzyskania wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie oraz każdą wątpliwość. Osobowość i podejście p. dr sprawia, że wystraszony pacjent odczuwa ulgę, poczucie bezpieczeństwa oraz oddanie swojego zdrowia we właściwe ręce, dziękuję

Specjalista godny polecenia! Trafna diagnoza i leczenie, bardzo dobry kontakt. Wszystko mi cierpliwie wytłumaczyła a co najważniejsze wyleczyła z dolegliwości, które dawały mi się we znaki od dawna. A nikt wcześniej nie wpadł na pomysł żeby skierować mnie na badanie TSH. Dziękuję.

Poznałam i oceniam pozytywnie. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Wykazała duże zainteresowanie moim problemem. Pomogła, wytłumaczyła i nie zlekceważyła problemu, jak to niektórzy robią. Długo szukałam aż znalazłam - w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix.

Najlepszy lekarz w mieście! Byłam już u 3 innych endokrynologów , ale Pani Anna wydała mi się najbardziej kompetentna i przede wszystkim rozwiązała mój problem. Dopiero ona zastosowała odpowiednią dla mnie terapię. Polecam wszystkim bardzo serdecznie! :)

Cieszę się z wizyty u Pani doktor Bohdanowicz-Pawlak a wdzięczność zmotywowała mnie do wpisu na tej stronie, dziękuję za konsultacje, badanie i diagnozę, polecam !!!

Pani doktor Anna doprowadziłam mnie do porządku. Do tego nowoczesny gabinet w Medixie. Naprawdę polecam.

z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć o tej Pani endokrynolog, że jest lekarzem z powołania. Profesjonalna, nie szczędzi w razie potrzeby skierowań na szczegółowe badania, okazuje zainteresowanie, a przy tym niezmiernie ciepła i miła.

Trafiłam na konsultacje do Pani dr z córką, u której wystąpiły zaburzenia w dojrzewaniu płciowym. Pani doktor była dla nas bardzo cierpliwa, wydała się bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szybko postawiła diagnozę. Potrafiła wytłumaczyć w czym leży problem i z czego wynika dolegliwość. Ma czas dla pacjenta i poczucie humoru. Polecamy !!!

Dzięki p. Doktor przeszłam przez chorobę, bo wiedziałam, że jestem w rękach dobrego specjalisty. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno znaleźć lekarza z prawdziwego powołania. Dziękuję dr Bohdanowicz-Pawlak za pomoc i okazane serce!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław