Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Godna polecenia. Konkretna i dokładna w pracy .Budzi zaufanie . Polecono mi doktor Bohdanowicz-Pawlak i faktycznie nie zawiodłam się.

Witam. Często bywam u Pani doktor i zawsze podejście pani dr do mnie jest w pełni profesjonalnie. Duży +. Pozdrawiam Panią Annę.

Bardzo dobry lekarz. Męczyłam się z dziwnymi dolegliwościami od jakiegoś czasu dopóki nie trafiłam do pani doktor. Okazało się, że moja tarczyca pracuje nie tak jak trzeba. Pani dr Anna trafiła z leczeniem w 10. Gorąco polecam.

szybka diagnoza, dobrze dobrane leki. nic dodać nic ująć. poza tym cały medix ten na Hirszfelda wygląda teraz zjawiskowo. aż się jest dumnym że to we Wrocławiu.

Polecam Polecam Polecam Polecam bardzo dobry endokrynolog. Nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Moim zdaniem świetny specjalista w swojej dziedzinie. Pani Anno-bardzo dziękuję !!!

Z całego serca i z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor ANNĘ. Jest to profesjonalistka w swoim zawodzie. Bardzo ciepła osoba. Jako jedyna spośród kilku lekarzy u których wcześniej byłam , potrafiła postawić trafna diagnozę poprowadzić dalsze leczenie, za co bardzo jej dziękuję!

cudowna kobieta, bardzo spokojna i cierpliwa, umie rozmawiać z pacjentem i ma bardzo dobre podejście. zawsze wszystko wysłucha, bardzo polecam

polecam wszystkim! już na pierwszej wizycie pani doktor wiedziała co mi jest i jak się okazało po badaniach miała rację. teraz jestem w trakcie leczenia i wracam do zdrowia.

Dr Anna Bohdanowicz-Pawlak to bardzo dobry endokrynolog (mówię to z perspektywy czasu po zakończonym leczeniu tarczycy). Bardzo miła i przyjazna dla pacjenta, bardzo mi pomogła i jestem Jej za to wdzięczna. Polecam każdemu kto szuka bardzo dobrego endokrynologa, świetny fachowiec. Znajdziecie Ją w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX :)))

Endokrynolog bardzo dobry. Doktor Anna stara się poznać problem pacjentki. Ja już mam postawioną trafną diagnozę, jestem zadowolona. POLECAM, pozdrawiam