lek. dent. Anna Bochińska-Filipek

Profesjonalizm i oddanie . Emaptycznei kompleksowe podejście do pacjenta.Godna polecenia i zaufania ! Tlumaczy przebieg leczenia w sposób zrozumiały. Miałam duże obawy przed podjęciem leczenia z powodu dużych leków ale przekonałam się, że leczenie nic nie boli a przynosi zaskakujące rezultaty i można poprawić sobie jakość życia! Dziękuję! Polecam !

Kompetentna , oddana pacjentowi , uprzejma , z ogromną wiedzą z zakresu jej pracy. Zawsze ma czas dla pacjenta ,doskonale go planuje , prosto opisuje proces leczenia , proponuje różne warianty. Jest moim stomatologiem , a ja jej pacjentem od 15 lat i nie zamienię jej ani gabinetu na inny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Leczenie nie sprawia bólu.Polecam z pełną odpowiedzialnością

Leczenie nie sprawia bólu.Polecam z pełną odpowiedzialnością

Pani Stomatolog profesjonalnie zajmuje się pacjentem. Ma odpowiednie kompetencje, leczy dokładnie i sprawnie. Polecam w 100%.